ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ساماندهی برنامه درسی دانشگاه فنی حرفه ای متناسب با رشته های نظری

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ ای ضمن اعلام بهبود کیفیت محیط دانشگاه و تاسیس مراکز رشد و نوآوری به ساماندهی برنامه درسی دانشگاه فنی حرفه ای متناسب با رشته های نظری اشاره کرد .

ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ ای بیان کرد : در سال جدید محیط دانشگاه فنی و حرفه‌ ای ، آزمایشگاه‌ ها ، کارگاه‌ ها و کلاس‌ ها از لحاظ کیفیت ارتقا می‌ یابند و بهبود پیدا می‌ کند .

درباره برنامه‌ های این دانشگاه برای ساماندهی به سرفصل‌ های درسی اظهار کرد : برنامه‌ های درسی دانشگاه فنی حرفه‌ای نظری نیستند ، اما به دنبال این هستیم تا آن‌ ها را طبق اصول شایسته ساماندهی کنیم .

صالحی عمران با اشاره به رشته‌ های دانشگاه فنی و حرفه‌ ای گفت : بر اساس برنامه ریزی‌ ها سرفصل‌ های جدید درسی دانشگاه فنی و حرفه‌ ای بیش از پیش به اشتغال نزدیک خواهند شد و دانشجویان با بازار کار بیشتر آشنا می‌ شوند .

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ ای درباره برنامه‌ های این دانشگاه برای رشد و شکوفایی علم و فناوری گفت : دانشگاه فنی و حرفه‌ ای به دنبال تاسیس مراکز نوآوری و شکوفایی به کمک دستگاه‌ های مختلف است و شرکت‌ های دانش‌ بنیان متعددی از سوی این دانشگاه در سال جدید افتتاح می‌ شوند .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )