ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان پرداخت وام ویژه دکتری نیمسال دوم تحصیلی 97 – 98

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم زمان پرداخت وام ویژه دکتری نیمسال دوم تحصیلی 97 – 98 را اعلام کرد .

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت : دانشجویان دکتری تا پایان تیر ماه فرصت دارند برای ثبت‌ نام وام دکتری اقدام کنند و به راحتی پس از ثبت‌ نام و ارسال مدارک لازم می‌ توانند این وام را دریافت کنند . ( در زمان آغاز ثبت نام وام ویژه دکتری آخرین مهلت تا تاریخ ۲۸ خرداد ۹۸ اعلام شده بود . )

عباس قنبری قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار کرد : وام شهریه دوره دکتری به‌ طور معمول هر سه ماه یکبار پرداخت می‌ شود ؛ متاسفانه امسال پرداخت این وام کمی با تاخیر از اول تیر ماه آغاز شد .

وی ادامه داد : ثبت‌ نام در سامانه صندوق رفاه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به پایان رسیده و لیست‌ ها برای واریز به امور مالی ارسال شده است و مبلغ مورد نظر نیمه دوم تیر ماه به حساب دانشجویان واریز خواهد شد .

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت : حدود هفت هزار دانشجو دکتری برای دریافت وام ثبت نام کرده‌ اند و مبلغ وام سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است که به حساب دانشجویان واریز خواهد شد ، بازپرداخت هم پس از فارغ‌ التحصیلی خواهد بود .

قنبری یادآوری کرد : دانشجویان تا پایان تیر ماه فرصت دارند برای ثبت نام وام دکتری اقدام کنند و به راحتی پس از ثبت نام و ارسال مدارک لازم می‌ توانند این وام را دریافت کنند .

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )