ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد 97

اطلاعیه زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون رشته های پزشکی و غیر پزشکی دانشگاه آزاد 97 منتشر شد .

راهنمای ثبت‌ نام پذیرفته‌ شدگان ممتاز رتبه اول مقطع کارشناسی شرکت کننده در انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی و پذیرفته‌شدگان دوره کارشناسی‌ارشد‌ ناپیوسته بدون آزمون ( استعدادهای درخشان ) گروه‌های پزشکی و غیرپزشکی سال 1397 منتشر شد .

پذیرفته‌ شدگان می‌ توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.azmoon.net از نتایج آزمون خود مطلع شوند .

پرونده همه پذیرفته‌ شدگان برای احراز صلاحیت‌های عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن متعاقباً از طرف دفتر گزینش صلاحیت‌های عمومی سازمان مرکزی دانشگاه به اطلاع محل‌ های دانشگاهی خواهد رسید .

سنوات تحصیل در دوره کارشناسی‌ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولان 3 سال است و به هیچ‌وجه قابل افزایش نیست . مشمولان خدمت وظیفه عمومی لازم است براساس مقرراتی که از سوی سازمان وظیفه عمومی اعلام شده و همچنین مندرجات دفترچه راهنمای دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 97 سازمان سنجش آموزش کشور ، ضوابط مربوطه را رعایت و وظایف محوله را بموقع انجام داده باشند و دانشگاه در قبال عدم رعایت آن مسئولیتی ندارد . از جمله آنکه از زمان فراغت از تحصیل بیش از یک سال سپری نشده باشد و چنانچه بیش از یک سال از اتمام تحصیل آنان در دوره کارشناسی سپری شده باشد، بموقع به خدمت اعزام شده باشند .

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است .
زمان و محل ثبت‌ نام پذیرفته‌ شدگان دانشگاه آزاد اسلامی

پذیرفته‌ شدگان نهایی همه رشته‌ها لازم است شخصاً در روز‌ چهارشنبه اول اسفندماه 97 با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌ نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس iau.ac.ir درج شده است ، مراجعه کنند .

عدم مراجعه پذیرفته‌ شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌ نام تلقی شده و هیچ‌ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد .

پذیرفته‌ شدگان واحدهای علوم و تحقیقات ، تهران‌ مرکزی ، تهران‌ جنوب ، تهران شمال ، پزشکی تهران ، الکترونیکی ، سنندج ، نجف‌ آباد ، تبریز ، کرج ، قم ، قزوین ، پرند ، بروجرد ، شیراز و اراک برای اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌ نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحد‌ها به شرح ذیل مراجعه کنند :

علوم و تحقیقات به آدرس www.srbiau.ac.ir

تهران‌ مرکزی به آدرس www.iauctb.ac.ir

تهران‌ جنوب به آدرس www.azad.ac.ir

پزشکی تهران به آدرسwww.iautmu.ac.ir

تهران شمال به آدرس www.iau-tnb.ac.ir

الکترونیکی به آدرس www.iauec.ac.ir

نجف‌آباد به آدرس http://rs.iaun.ac.ir

سنندج به آدرس www.iausdj.ac.ir

تبریز به آدرس www.iaut.ac.ir

کرج به آدرس www.kiau.ac.ir

قم به آدرس www.qom-iau.ac.ir

قزوین به آدرس www.qiau.ac.ir

پرند به آدرس www.piau.ac.ir

بروجرد به آدرس www.iaub.ac.ir

شیراز به آدرس www.iaushiraz.ac.ir

اراک به آدرس www.iau.arak.ac.ir

خوراسگان به آدرس www.register.khuisf.ac.ir

یادگار امام خمینی (ره) شهرری به آدرس www.iausr.ac.ir
مدارک لازم برای ثبت‌ نام در دوره کارشناسی‌‌ ارشد ناپیوسته ( فوق لیسانس )

اصل مدرک کارشناسی ( لیسانس ) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه‌ های معتبر داخل و خارج کشور که مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد به انضمام ریزنمرات دوره کارشناسی با قید معدل ، اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی خوانا از تمام صفحات ( اصل شناسنامه برای تطبیق است ) ، اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی ، شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ ( برای برادران مشمول 12 قطعه ) ، مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران را مشخص کند و تکمیل و ارائه سایر فرم‌ های ثبت‌ نام که توسط واحد دانشگاهی در اختیار پذیرفته‌شدگان قرار داده می‌ شود ، از جمله مدارک لازم برای ثبت‌ نام است .

منبع : دانشگاه آزاد

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )