ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری پردیس های کیش و ارس دانشگاه تهران 98

زمان مصاحبه حضوری آزمون اختصاصی دکتری پردیس های کیش و ارس دانشگاه تهران سال 98 اعلام شد .

متن اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه تهران درباره نحوه برگزاری مصاحبه آزمون اختصاصی دکتری پردیس های کیش و ارس دانشگاه تهران سال ۱۳۹۸ به شرح زیر است :

پیرو اطلاعیه شماره ۱ بدین‌ وسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان شرکت کننده در آزمون‌ اختصاصی دکتری از طریق شیوه نامه اختصاصی در پردیس‌ های بین‌ المللی کیش و ارس می‌ رساند ؛ در صورت داشتن شرایط لازم ( مندرج در شیوه نامه ، می‌ توانند از روز چهارشنبه مورخ ۰۱/‏۰۳/‏۱۳۹۸‬ لغایت جمعه مورخ ۲۴/‏۰۳/‏۱۳۹۸‬ جهت انجام مراحل ثبت‌ نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک و اطلاعات لازم به وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی : Academics.ut.ac.ir مراجعه نمایند .
شایان ذکر است اطلاع‌ رسانی به متقاضیان منحصراً از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه صورت می‌ پذیرد و داوطلبان محترم می‌ توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه دکتری به سایت پردیس‌ های بین‌ المللی کیش Kish.ut.ac.ir و ارس Aras.ut.ac.ir مراجعه نمایند . همچنین خواهشمند است قبل از هر گونه اقدام ، اطلاعیه‌ ها و راهنماهای مربوطه را به دقت مطالعه فرمایند .

توجه مهم : کلیه داوطلبین موظف هستند در تاریخ‌ های مقرر نسبت به ثبت‌ نام الکترونیکی در سایت مذکور اقدام نموده و با در دست داشتن تاییدیه ثبت‌ نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس ذیربط مراجعه نمایند . در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد .

منبع : معاونت آموزشی دانشگاه تهران

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )