ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه ولی عصر رفسنجان 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه ولی عصر رفسنجان سال 98 اعلام شد .

بر اساس آیین نامه ای که از طرف سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه های سراسر کشور ابلاغ گردیده است ، پذیرش دانشجو در دوره دکتری (ph.D) در سال تحصیلی 99 – 1398 در دو مرحله انجام می پذیرد .
مرحله اول : سنجش علمی توسط سازمان سنجش انجام می گیرد . بعد از اعلام نتیجه داوطلبان در قالب کارنامه و تعیین حد نصاب سنجش علمی از سوی  دانشگاه ها ، در صورت کسب حد نصاب لازم توسط داوطلب ، مصاحبه علمی و سنجش عملی ( مرحله دوم ) آغاز می گردد .
شایان ذکر است ، نمره کسب شده توسط داوطلب ، در نمره کل نهایی ( مصاحبه علمی و سنجش عملی ) داوطلب اعمال نمی‏گردد .
شرکت در مرحله دوم ارزیابی ( مصاحبه دکتری و سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی ) برای تمامی متقاضیان و پذیرش نهایی الزامی می باشد .

داوطلبانی که حد نصاب تعیین شده در مرحله اول را کسب نموده اند ، طبق برنامه زمان بندی که در جدول شماره 2 آمده است به دانشکده های مورد نظر در دانشگاه ولی عصر (عج) مراجعه و ضمن ارائه اصل مدارک و مستندات در آزمون مرحله دوم ( مصاحبه علمی و سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی ) شرکت نمایند .

•    مدارک مورد نیاز :

–    تکمیل فرم شماره 1
–    اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی تمام صفحات آنها
–    تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1398
–    اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات هر دو مقطع

تبصره 1 : آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند .

تبصره 2 : آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 31/6/98 در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل خواهند شد، می بایست اصل گواهی تائید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ 30/11/96 را همراه داشته و ارائه نمایند .

–    فیش بانکی به مبلغ 600000 ریال ( شصت هزار تومان ) بابت هزینه آزمون مصاحبه به شماه حساب 2178673808007 بانک ملی به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان  واریز و اصل و کپی آن ارائه گردد .
–    اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری
تذکر مهم : کلیه داوطلبانی که حد نصاب مرحله دوم ارزیابی ( مصاحبه علمی و سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی )  را کسب نمایند و در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه قرار گیرند، اسامی آن‏ها بترتیب نمره کسب شده به سازمان سنجش ارسال و قبول شدگان نهایی توسط سازمان سنجش به دانشگاه ها اعلام می‏ شود .

برای اطلاع از جدول زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه ولی عصر رفسنجان کلیک کنید .

منبع : دانشگاه ولی عصر رفسنجان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )