ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه ملایر 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه ملایر سال 98 اعلام شد .

قسمتی از متن اطلاعیه دانشگاه ملایر برای مصاحبه دکتری سال 98 این دانشگاه به شرح زیر است :

با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری ، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرایند دو مرحله ای است که اجرای این مراحل مطابق با شیوه نامه اجرایی آزمون دکتری سال 1398 شماره 3024 مورخ 25 فروردین 98 صورت می گیرد .

مرحله اول : سنجش علمی از طریق برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور

مرحله دوم : مصاحبه علمی و سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری داوطلبان که توسط دانشگاه ملایر صورت می گیرد .

در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می رساند :

1- نحوه ثبت نام

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول ( سنجش علمی ) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است در صورت داشتن حد نصابهای اعلام شده می توانند از تاریخ 13 خرداد 98 تا دو روز مانده به زمان مصاحبه ( طبق جدول زمانبندی این اطلاعیه ) با مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی نسبت به ثبت نام برای ارزیابی تخصصی اقدام نمایند. بدیهی است منحصرا داوطلبانی می توانند جهت ارزیابی تخصصی در هر کد رشته – محل دانشگاه ملایر درخواست ارائه نمایند که با توجه به کارنامه مذکور دارای حد نصاب در آن کد رشته – محل باشند .

شایان ذکر است حدنصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگر 70 درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط 80 درصد حدنصاب اعلام شده برای داوطلبان آزاد می باشد که وضعیت آنها در کارنامه درج شده است .

2- نحوه ارزیابی داوطلبان در مرحله دوم

ارزیابی داوطلبان در این مرحله براساس موارد زیر صورت خواهد گرفت :

2-1 دکتری آموزشی – پژوهشی :

نمره آزمون متمرکز مرحله اول به میزان ۵۰ درصد نمره کل نهایی داوطلب را تشکیل می دهد. ارزیابی داوطلبان در مرحله دوم براساس سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش علمی انجام می گیرد. بر این اساس از مجموع ۵۰ امتیاز این مرحله، سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری (۲۰ امتیاز) و مصاحبه علمی و سنجش علمی ( ۳۰ امتیاز ) را شامل می شود .

2-2 دکتری پژوهش محور :

نمره آزمون متمرکز مرحله اول به میزان 30 درصد نمره کل نهایی داوطلب را تشکیل می دهد. ارزیابی داوطلبان در مرحله دوم براساس سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش علمی انجام می گیرد. بر این اساس از مجموع 70 امتیاز این مرحله، سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری ( ۲۰ امتیاز ) و مصاحبه علمی و سنجش علمی ( ۳۰امتیاز ) و تهیه طرح ­واره ( 20 امتیاز ) را شامل می شود .

جدول زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه ملایر سال 98 :

 

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه ملایر 98

 

برای اطلاع از جزئیات و جدول زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه ملایر کلیک کنید 
منبع : دانشگاه ملایر

 

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )