ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه مراغه 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه مراغه سال 98 اعلام شد .

قسمتی از متن اطلاعیه دانشگاه مراغه برای مصاحبه دکتری سال 98 این دانشگاه به شرح زیر است :

به اطلاع دارندگان حد نصاب علمی اعلامی دانشگاه برای مرحله اول آزمون دکترای سال ۱۳۹۸ می رساند اجرای مرحله دوم ( مصاحبه و سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری ) برابر شیوه نامه ابلاغی شماره ۳۰۲۴ مورخ ۲۵/۰۱/۱۳۹۸ سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود .
مرحله دوم آزمون دکترای سال ۱۳۹۸ شامل مصاحبه و سنجش عملی ، بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری داوطلبان است که توسط این دانشگاه در کد رشته‌ های مربوط به خود در زمان های اعلامی در بند ج صورت خواهد گرفت . لذا در این راستا موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می رساند .

مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری 98 دانشگاه مراغه

مدارک مورد نیاز که می بایست معرفی شدگان برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند و اسکن آنها را به آدرس ایمیل های اعلام شده ارسال نمایند .

1- تکمیل فرم شماره 1 مصاحبه که از ذیل این اطلاعیه قابل دریافت است . ( حتماً بصورت تایپ شده تهیه گردد ) .

2- اصل مدرک کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس ) و ریز نمرات .

مصاحبه دکتری دانشگاه مراغه

تبصره – معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای بوده و حداکثر تا تاریخ 97/06/31 فارغ التحصیل می شوند ( اصل گواهی تأییدشده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی ) . ( معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی به این سازمان یکسان باشد . )

3- اصل مدرک کارشناسی ( لیسانس ) و ریز نمرات

تبصره 1- معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد و لیسانس نمی باشند ، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند . ( معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی به این سازمان یکسان باشد . ) همراه داشتن اصل ریز نمرات الزامی است .

4- اصل مدرک کاردانی و کارنامه یا ریز نمرات در صورت ناپیوسته بودن دوره کارشناسی .

5- اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی سازمان .

6- اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی تابعه وزارت علوم ، تحقیقات و فنآوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد ، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند .

تبصره – آن دسته از معرفی شدگان برای مصاحبه که متقاضی استفاده از سهمیه مربی گردیده اند ، موظف به ارائه گواهی معتبر در این خصوص می باشند .

7- کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی . شامل کتاب ، مقاله ، ثبت اختراع ، رتبه اولی ، گواهی رتبه المپیاد و …

8- اصل فیش بانکی به مبلغ  700000 ( هفتصد هزار ) ریال

9- اصل و کپی مدرک نظام وظیفه مخصوص آقایان : کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دایم یا برگ آماده به خدمت بدون غیبت یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد .

10- پایان نامه دوره کارشناسی ارشد در صورت دفاع همراه با کپی صفحه اول و چکیده در صورت عدم دفاع فرم پیشنهاد پایان نامه کفایت می کند .

نحوه ارسال مدارک مصاحبه دکتری

معرفی شدگان باید مدارک فوق را برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند و اسکن آنها را در قالب PDF یا jpg نهایتاً 3 روز قبل از زمان مصاحبه به آدرس ایمیل های اعلام شده جدول ذیل ارسال نمایند .

 

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه مراغه 98

 

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه مراغه

زمان های اعلامی طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور بر اساس جدول ذیل خواهد بود. عدم حضور داوطلب در زمان های اعلامی به منزله انصراف از این مرحله خواهد بود .

 

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه مراغه 98

 

برای اطلاع از جزئیات و جدول زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه مراغه کلیک کنید 
منبع : دانشگاه مراغه

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )