ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه فردوسی مشهد 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه فردوسی مشهد سال 98 اعلام شد .

دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان یکی از سه دانشگاه جامع برتر کشور ، اقدام به پذیرش دانشجو از طریق اجرای مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال 1399-1398 می‎ نماید .

پذیرش مرحله دوم از طریق ارزیابی علمی و از میان داوطلبان چند برابر ظرفیت معرفی‌ شده سازمان سنجش آموزش کشور ، انجام خواهد شد .

به دلیل ماهیت متفاوت رشته‎ های تحصیلی ، ارزیابی مرحله دوم از طریق « مصاحبه دکتری » و یا « مصاحبه – آزمون کتبی » صورت می ‎پذیرد .

علاوه بر این ، در ارزیابی مرحله دوم « سوابق آموزشی – پژوهشی » داوطلبان به نحوی که در آیین نامه سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است ، توسط کمیته‎ های منتخب در گروه ‎های آموزشی دانشگاه بررسی می‎ گردد .

دانشگاه فردوسی مشهد همچون سال‌ های گذشته ، اصل رعایت عدالت در فرایند انتخاب داوطلبان دوره دکتری تخصصی در دستور کار خود قرار داده و هم راستا با بسیاری از برنامه‎ های توسعه آفرین علمی که تحقق آن منوط به پذیرش دانشجویان برتر در این مقطع است ، شاخص اصلی در ارزیابی داوطلبان و انتخاب آنان را ، شایستگی‌ های علمی آنها تعیین کرده است .

ثبت نام الکترونیکی معرفی شدگان مرحله دوم (ارزیابی/ مصاحبه) دکتری تخصصی Ph.D سال 1398

به اطلاع داوطلبان پذیرش در دوره دکتری تخصصی ، که حدنصاب دانشگاه فردوسی مشهد را ( مطابق کارنامه کد رشته محل‌ های انتخابی ) کسب نموده‌ و از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به این دانشگاه معرفی شده‌ اند ، می ‎رساند که ثبت‌ نام از تاریخ 8 خرداد لغایت 20 خرداد ماه 1398 ازطریق سامانه پویا به نشانی اینترنتی :

https://pooya.um.ac.ir/educ/exam/index.php?Gr=8

امکان‌ پذیر می‌ باشد .

توجه : خوابگاه ( سرای ) دانشجویی برای پذیرفته‌ شدگان نوبت دوم صرفا برای دانشجویان دختر با اخذ هزینه امکان پذیر خواهد بود .

از داوطلبان عزیز تقاضا می ‎شود برای دریافت اطلاعات تکمیلی روی لینک زیر  کلیک کنید :

http://vpap.um.ac.ir

برای اطلاع از زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه فردوسی مشهد در سال 98 کلیک کنید .

منبع : دانشگاه فردوسی مشهد

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )