ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان سال 98 اعلام شد .

با توجه به آیین­ نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph.D) ، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرایند دو مرحله­ ای خواهد بود که اجرای این مراحل مطابق با آیین­ نامه ابلاغی شماره 28/1/1395 و نامه شماره 10935 مورخ 1/3/1398 صورت خواهد گرفت . مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت گرفته است و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی و مصاحبه حضوری داوطلبان است که توسط دانشگاه صورت می ­گیرد . در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می رساند .

حد نصاب دانشگاه

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول ( سنجش علمی ) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده ­اند ، در صورت دارا بودن حدنصاب مطابق کارنامه کد رشته محل­ های انتخابی می ­توانند با توجه به اطلاعیه­ ای که در سایت دانشگاه به نشانی http://www.gau.ac.ir  منتشر می ­شود در تاریخ مقرر برای ارزیابی تخصصی به دانشگاه مراجعه نمایند .

شایان ذکر است حد نصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگر 70 درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط 80 درصد حد نصاب اعلام شده برای داوطلبان آزاد می ­باشد که وضعیت آنها در کارنامه درج شده است .

شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان

– احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (1) و (2) آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1398 الزامی است .

– شرکت در تمامی مراحل ارزیابی تخصصی اعلام شده در این اطلاعیه ( اعم از آزمون کتبی ، مصاحبه دکتری و …. ) برای تمامی متقاضیان برای پذیرش نهایی الزامی می­ باشد .

شرایط اختصاصی دانشگاه

این دانشگاه آزمون کتبی برگزار نمی ­کند با این­حال در برخی از رشته یا گرایش­ های این دانشگاه ممکن است بخشی از امتیاز مصاحبه به نتیجه یک امتحان کوتاه در روز مصاحبه اختصاص یابد که جزیی از مصاحبه می­ باشد و از آن به عنوان غربال ورود به مصاحبه استفاده نمی ­شود .

محل برگزاری مصاحبه یا آزمون تخصصی  
گرگان – میدان بسیج – پردیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان – دانشکده های مربوطه .

برای اطلاع از جزئیات و جدول زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان کلیک کنید

 

منبع : دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )