ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه علامه طباطبایی 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه علامه طباطبایی سال 98 اعلام شد .

ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۸ به آگاهی می‌ رساند دانشگاه علامه طباطبائی از تاریخ اول لغایت دهم تیر ماه سال جاری از متقاضیان مرحله دوم آزمون نیمه‌ متمرکز دکتری ، طبق جدول زمانبندی و ساعت اعلام شده در کارت آزمون ، مصاحبه دکتری به عمل خواهد آورد . لذا داوطلبان ملزم به مطالعه دقیق اطلاعیه و رعایت نکات ذکر شده جهت حضور و شرکت در آزمون شفاهی می‌ باشند .

تذکر مهم 1: داوطلبانی می توانند در این مرحله ثبت نام نمایند که حد نصاب تعیین شده دانشگاه را در مرحله اول آزمون کسب نموده و از طرف سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه معرفی شوند.

تذکر مهم 2: رشته امتحانی انتخابی داوطلبان در دوره دکتری بایستی متناسب با رشته ی تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای آنها و مطابق ستون مربوط به رشته های مرتبط، جدول رشته ها ومواد امتحانی آزمون (جداول شماره  3 تا 9 دفترچه شماره 1 آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1398 باشد.

توجه : مصاحبه از متقاضیان رشته بیمه به زبان انگلیسی انجام خواهد شد .

– داوطلبان می توانند بر اساس کد رشته هایی که از طرف سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه معرفی شده اند از تاریخ 98/03/06 لغایت 98/03/17 با مراجعه به سایت آزمون دانشگاه به نشانی /http://azmoon.atu.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

داوطلبان پس از پذیرش نهایی و قبولی در دوره دکتری دانشگاه علامه طباطبائی ، قبل از آزمون جامع ملزم به ارائه مدرک زبان معتبر حسب مصوبات شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه می باشند .

زمان مصاحبه دکتری 98 دانشگاه علامه طباطبایی

پذیرش بر اساس معرفی چند برابر ظرفیت از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و با بررسی سوابق علمی و مصاحبه است که مطابق جدول زمان بندی رشته ها و ساعت قید شده در کارت آزمون هر داوطلب برگزار می گردد .

مصاحبه دوره روزانه از روز شنبه مورخ 98/04/01 لغایت پنجشنبه مورخ 98/04/06 و مصاحبه دوره پردیس خودگردان از روز چهارشنبه مورخ 98/04/05 لغایت دوشنبه مورخ 98/04/10 برای هر رشته برگزار خواهد شد .

– امتیاز بررسی سوابق علمی ومصاحبه شیوه آموزشی – پژوهشی 50 است که 20 امتیاز مربوط به آموزشی و پژوهشی ، 30 امتیاز به مصاحبه اختصاص داده شده است .

زمان ثبت نام مصاحبه دکتری 98 دانشگاه علامه طباطبایی

– داوطلبان لازم است برای ثبت نام در بازه زمانی از تاریخ 98/03/06 لغایت 98/03/17 با مراجعه به سایت دانشگاه به نشانی http://azmoon.atu.ac.ir اقدام نمایند .

تذکر مهم : حضور داوطلب مطابق برنامه زمان بندی شده اعلام شده از طریق سایت دانشگاه علامه طباطبائی الزامی است و عدم حضور داوطلب در روز و ساعت تعیین شده به منزله غیبت و انصراف می باشد و در هیچ زمان دیگری مصاحبه برگزار نخواهد شد .

لازم به یادآوری است جدول زمان بندی مصاحبه مطابق دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور تنظیم شده واز داوطلبان خارج از برنامه زمانی اعلام شده مصاحبه به عمل نخواهد آمد .

هزینه ثبت نام مصاحبه دکتری 98 دانشگاه علامه طباطبایی

– پرداخت مبلغ 1/000/000 ریال ( یکصد هزار تومان ) بابت هزینه ثبت نام مصاحبه دکتری برای هرکد رشته محل که به شرح ذیل قابل پرداخت است :

– مبالغ فوق از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب ، به صورت online پرداخت می شود . لذا در دسترس بودن کارت بانک های عضو شبکه شتاب در زمان ثبت نام الزامی است . کاربر برای پرداخت online باید از موارد زیر در مورد کارت بانکی مورد استفاده ، مطلع باشد :

الف- شماره کارت (PAN)

ب- کلمه عبور (PIN)

ج- تاریخ انقضای کارت (Expire Date)

د- کد CVV 2

توجه : وجه پرداخت شده به منظور ثبت نام ، در صورت انصراف و یا عدم پذیرش نهایی متقاضی ، مسترد نخواهد شد .

محل برگزاری مصاحبه دکتری 98 دانشگاه علامه طباطبایی

دانشگاه علامه طباطبائی به نشانی : تهران – بلوار دهکده المپیک – تقاطع بزرگراه شهید همت – دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی

توجه : حضور داوطلب طبق زمان بندی اعلام شده در کارت مصاحبه ، برای تشکیل پرونده و انجام امور مربوط به مصاحبه الزامی است .

تذکر مهم : داوطلبان می بایست در تاریخ های 98/03/27، 98/03/28 و 98/03/29 نسبت به اخذ کارت ورود به جلسه با مراجعه به سایت دانشگاه به نشانی /http://azmoon.atu.ac.ir اقدام نمایند .

– داشتن کارت ورود به جلسه به همراه اصل شناسنامه عکس دار و یا کارت ملی برای شرکت در جلسه مصاحبه الزامی است .

برای مشاهده تمامی فرم ها و اطلاعیه مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف کلیک کنید .

منبع : دانشگاه علامه طباطبایی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )