ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف سال 98 اعلام شد .

دانشگاه صنعتی شریف از بین داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ، طبق مواد مندرج در این اطلاعیه و بر اساس مصوبات شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای سال 1398 در رشته های : مهندسی عمران ، مهندسی صنایع ، علوم ریاضی ، شیمی ، فیزیک ، مهندسی برق ، مهندسی شیمی ، مهندسی نفت ، مهندسی مواد ، مهندسی مکانیک ، مهندسی دریا ، مهندسی هسته ای ، مهندسی سیستم های انرژی ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی هوافضا ، نانوفناوری ، مدیریت ، علوم اقتصادی و پردیس بین الملل – جزیره کیش دانشجو می پذیرد .

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری توسط سازمان سنجش آموزش کشور و به جهت تسهیل و تسریع بررسی پرونده ها، داوطلبین لازم است در سامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف به آدرس http://admission.grad.sharif.ir جهت ثبت نام و ورود اطلاعات لازم در سامانه ، طبق راهنما ، ثبت نام نمایند .

( زمان باز شدن سامانه ثبت نام از تاریخ 98/03/01 لغایت 98/03/08 می باشد، و به هیچ وجه مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد ) .

ثبت نام الکترونیکی مصاحبه دکتری 98 دانشگاه صنعتی شریف

پس از آماده سازی مدارک داوطلب باید با ورود به سامانه ( با نام کاربری و کلمه عبور ) نسبت به تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک خواسته شده در سامانه بشرح زیر اقدام نمایند .

–    فرم تقاضانامه : اطلاعات فردی خود را در این قسمت وارد نمایید و روی گزینه “ ویرایش ” کلیک کنید .

–    انتخاب دانشکده / رشته : بر روی گزینه ” اضافه کردن” کلیک نموده و فیلدهای آزمون ، پذیرش ( تحصیلات تکمیلی ، کیش ) ، دانشکده ، رشته و زمینه تخصصی مورد نظر خود را به ترتیب انتخاب نمایید . در صفحه بعد مجموعه امتحانی را انتخاب و گزینه ” اضافه کردن” را کلیک نمایید و در آخر ، وضعیت مدرک زبان خود را اعلام فرمایید ( در صورتی که مدرک زبان شما تاریخ اعتبار لازم را داشته باشد ، یکی از آزمون ها را انتخاب کنید ) .

–   سوابق تحصیلی : با کلیک بر روی گزینه ” اضافه کردن” ، اطلاعات مقاطع مختلف تحصیلی خود را در این بخش وارد کنید . اعلام اطلاعات مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد الزامی است .

–   توجه : در صورت بروز مشکل برای ارسال عکس به “راهنمای ارسال عکس ” در منوی “ راهنمای ثبت نام ” مراجعه نمایید . پس از اضافه کردن فایل عکس توسط کاربر ، فایل ارسال شده توسط سامانه به طور خودکار بررسی می شود و در صورت رعایت نکردن معیارها ، در سامانه ، ثبت نخواهد شد . در صورتیکه فایل توسط سامانه پذیرفته شود ، در لیست فایل های مدارک کاربر نمایش داده می شود . جهت اطلاع از قالب و ظرفیت فایل های ارسالی ، به بخش “راهنمای انواع فایل” در منوی “راهنمای ثبت نام” مراجعه نمایید . در نهایت پس از آپلود مدارک ، امکان نهایی کردن ثبت نام توسط داوطلب وجود دارد .

–   مقاله ها : با کلیک بر روی گزینه ” اضافه کردن” اطلاعات مربوط به مقالات خود را درج نمایید . عبارت “ چاپ شده ” یا ” پذیرفته شده ” را قبل از عنوان مقاله تایپ نمایید . ( طبق این اطلاعیه بند 9 مدارک )

–  افتخارات علمی پژوهشی : با کلیک بر روی گزینه ” اضافه کردن ” اطلاعات مربوط به افتخارات علمی پژوهشی خود را درج نمایید .

– دوره های غیردانشگاهی : با کلیک بر روی گزینه ” اضافه کردن” اطلاعات مربوط به دوره های غیر دانشگاهی خود را درج نمایید .

–    سوابق کاری : با کلیک بر روی ” اضافه کردن” اطلاعات مربوط به سوابق کاری خود را درج نمایید .

–    نمره های امتحانی : در این بخش اطلاعات مربوط به مدرک زبان خود را اضافه نمایید .

–   نهایی کردن ثبت نام : در سامانه به منوی ” نهایی کردن ثبت نام” مراجعه و روی “ بررسی مدارک و حد نصاب ها ” کلیک کنید . مدارک و حدنصاب ها و فرم ها توسط سامانه بررسی می شود.  در صورت وجود نقص در انتخاب رشته / زمینه تخصصی یا تکمیل فرم ها ، نوع نقص و توضیحات آن نمایش داده می شود . در صورت رفع نواقص و اشکالات می توانید با کلیک روی گزینه “ به پایان بردن ثبت نام ” مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنید .

توجه : از کلیه داوطلبان محترم تقاضا می شود که در بازه زمانی (98/03/01 تا 98/03/08) نسبت به تکمیل مدارک خود در سامانه ثبت نام اقدام نمایند .

با توجه به فشردگی زمان بندی ، این تاریخ ها به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود . ( توصیه می شود با توجه به ترافیک احتمالی ساعات پایانی ثبت نام در سامانه ، بارگذاری مدارک و نهایی کردن ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نفرمائید .

برای مشاهده تمامی اطلاعیه های مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شریف کلیک کنید .

منبع : دانشگاه شریف

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )