ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر سال 98 اعلام شد .

لازم به ذکر است پذیرش دانشجو بر اساس نمره آزمون سازمان سنجش کشور ، سوابق تحصیلی ( آموزشی و پژوهشی ) و مصاحبه در رشته های ریاضی و علوم کامپیوتر ، فیزیک ، شیمی کاربردی ، مهندسی هسته ای ، مهندسی برق ، مهندسی عمران و محیط زیست ، مهندسی صنایع ، مهندسی شیمی ، مهندسی مکانیک ، مهندسی معدن ، مهندسی متالورژی ، مهندسی نساجی و علوم الیاف ، مهندسی هوافضا ، مهندسی دریا ، مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات ، مهندسی پلیمر و رنگ ، مهندسی پزشکی ، مهندسی نفت در تهران و پردیس ماهشهر بصورت ورودی از نوع روزانه ، نوبت دوم و پردیس خودگردان صورت می پذیرد .

مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری 98 دانشگاه امیرکبیر

تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی
تصویر کارنامه اولیه دکتری و کارنامه انتخاب رشته دکتری در سال 1398
تصویر حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات هر دو مقطع
مدارک و مستندات دستاوردهای پژوهشی )مقاله، ثبت اختراع، کتاب و …)

تبصره 1: آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته میباشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته میبایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره 2: آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 98/6/31 در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل خواهند شد، میبایست اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ 97/11/30 را همراه داشته و ارائه نمایند.

لازم به ذکر است اصل مدارک شناسنامه، کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای تطبیق در روز مصاحبه به همراه داشته باشید. و همچنین سایر مدارک مورد نیاز متعاقباً از طریق سایت مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه و یا دانشکده مربوطه اعلام خواهد شد.

زمان مصاحبه دکتری 98 دانشگاه امیرکبیر

کلیه دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی باید در روزهای دوشنبه الی چهارشنبه تاریخ 1398/03/27 الی 1398/03/29 جهت انجام مصاحبه به دانشکده های مربوطه مراجعه نمایند.

لازم است قبل از مراجعه دعوت شدگان گرامی به دانشکده مربوطه ، به سایت دانشکده مراجعه و از زمان و مکان دقیق مصاحبه اطلاع حاصل نمایند.

مصاحبه دکتری داوطلبان رشته مهندسی شیمی و مهندسی پلیمر / فرآورش که واحد آموزشی بندر ماهشهر را بعنوان محل تحصیل انتخاب نموده اند در روز شنبه مورخ 1398/04/01 و در دفتر مرکزی آن واحد واقع در تهران به نشانی خیابان انقلاب حد فاصل حافظ – ولیعصر، خیابان شهید سعید، کوچه نائینی پلاک 12 طبقه همکف برگزار می گردد .

** مجدداً به داوطلبان محترم توصیه میگردد جهت دریافت اطلاعات تکمیلی مکرر به بخش اطلاعیه های مدیریت تحصیلات تکمیلی در سایت دانشگاه و در صورت دعوت به مصاحبه به سایت دانشکده های مربوطه مراجعه نمایند.

اعلام نتایج توسط دانشگاه

پس از انجام مصاحبه تخصصی با کلیه دعوت شدگان و بررسی دقیق سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان مذکور، نتایج بر اساس نمره آزمون سازمان سنجش آموزش کشور، سوابق آموزش (%10)، نمره سوابق پژوهشی (%10)، نمره مصاحبه (%30) محاسبه و به سازمان سنجش اعلام می گردد .

برای مطالعه متن کامل اطلاعیه و حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر کلیک کنید .

منبع : دانشگاه صنعتی امیرکبیر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )