ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه شیراز 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه شیراز سال 98 اعلام شد .

بنا بر اعلام این دانشگاه ، چگونگی انجام فرایند مصاحبه دکتری از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دوره دکتری (Ph.D) سال تحصیلی 98-99 ( روزانه – پردیس دانشگاهی ) که به دانشگاه شیراز معرفی شده اند ، به شرح می باشد :

ثبت نام اینترنتی مصاحبه دکتری 98 دانشگاه شیراز

داوطلبانی می توانند نسبت به ثبت نام اینترنتی برای انجام مصاحبه اقدام نمایند که کدرشته محل مربوطه را در فرم انتخاب رشته خود درج نموده و حد نصاب نمره تراز نهایی دانشگاه شیراز را کسب کرده باشند . شرکت در مصاحبه رشته های مختلف دانشگاه شیراز ، مشروط به ثبت نام اینترنتی در سایت دانشگاه می باشد .

داوطلبان معرفی شده در چند کد رشته – گرایش ، باید برای هر کد رشته – گرایش معرفی شده ، جداگانه ثبت نام اینترنتی داشته باشند .

داوطلبان لازم است برای ثبت نام تا یک روز قبل از تاریخ مصاحبه به نشانی اینترنتی www.shirazu.ac.ir مراجعه کرده و ضمن ثبت نام ، مدارک لازم را در سامانه بارگذاری نمایند .

( توصیه می شود داوطلبان نسبت به انجام مراحل ثبت نام در نخستین روزهای مهلت ثبت نام اقدام نمایند تا با مشکل ازدحام و کندی یا قطع خطوط مواجه نگردند . واریز مبلغ 1/000/000 ریال ( صد هزار تومان ) به حساب اینترنتی مندرج در صفحه ثبت نام اینترنتی به عنوان هزینه ثبت نام الزامی است . )

توجه : این مبلغ به عنوان هزینه ثبت نام و بررسی مدارک بوده و غیرقابل استرداد می باشد . شناسه پرداخت کننده برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری 2400480319۷ می باشد .

2- داوطلبان پس از ثبت نام اولیه در سایت دانشگاه شیراز ، مطابق جدول زمانبندی جهت انجام مصاحبه به آدرس های تعیین شده مراجعه نمایند . لازم به ذکر است تمامی داوطلبان ، باید در آزمون مصاحبه که توسط اعضای هیات علمی رشته مورد تقاضا در زمان و مکان تعیین شده به منظور ارزیابی داوطلب در تجزیه و تحلیل مسائل و تسلط علمی وی در رشته مورد نحوه تعامل و توانایی در ایجاد ارتباط ، برگزار می گردد شرکت نموده و به سؤالات اعضای کمیته اجرای آزمون پاسخ دهد .

به دلیل کثرت داوطلبان و به منظور ارزیابی یکسان همه معرفی شدگان ، برخی بخش ها ممکن است قسمتی از سوالات مصاحبه را بصورت کتبی طرح نمایند .

3- کمیته اجرای آزمون بر اساس مدارک ارائه شده توسط داوطلب ، برای سوابق آموزشی و پژوهشی امتیاز به شرح جدول امتیاز بندی سوابق آموزشی ، تحصیلی و پژوهشی در نظر می گیرد .

برای مطالعه متن کامل اطلاعیه مصاحبه دکتری دانشگاه شیراز کلیک کنید .

منبع : دانشگاه شیراز

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )