ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه شهرکرد 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه شهرکرد سال 98 اعلام شد .

ضمن تبریک کسب حد نصاب نمره برای شرکت در مرحله مصاحبه دکتری سال ۱۳۹۸ موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می رساند :

۱- مدارك مورد نیاز :

– فرم تکمیل شده مشخصات داوطلب

– اصل و تصویر مستندات مربوط به كلیه موارد ذكر شده در بند های ” ب ” و ” ج ” فرم مشخصات

– تصویر صفحات شناسنامه ، کارت ملی و مدرک نظام وظیفه

– تصویر کارنامه آزمون دکتری سال ۱۳۹۸

– تصویر مدرك کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات هر دو مقطع

تبصره ۱- داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۳۱/ ۶/ ۹۸ فارغ التحصیل می شوند ( اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۳۹ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا فرم مندرج در صفحه ۹۹ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی ) .

تبصره۲- آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرك کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرك کاردانی را نیز ارائه نمایند .

– واریز مبلغ ۸۰۰۰۰۰ ریال  ( معادل هشتاد هزار تومان ) به شماره حساب ۷۸۷۱۹۱۵۰۲۸  به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه شهركرد نزد بانك تجارت ( قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت ) و تحویل اصل فیش واریزی در زمان مصاحبه

– اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی ” رسمی-قطعی ” و یا ” رسمی – آزمایشی ” تابعه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری بوده که به تایید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد به انضمام حکم کارگزینی ، برای آن دسته از افرادی که از سهمیه مربی آزمون دکتری استفاده نموده اند .

تبصره ۳- به همراه داشتن اصل شناسنامه و كارت ملی و مدرك كارشناسی و كارشناسی ارشد در زمان مصاحبه الزامی است .

۲- شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان :

– احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (۱) و (۲) آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸ الزامی است .

۳- سایر موارد

الف) انجام مصاحبه برای داوطلبانی كه در مرحله اول ( سنجش علمی ) ، شركت نكرده یا فاقد شرایط و ضوابط لازم ( عدم كسب حد نصاب، فارغ التحصیل نشدن در زمان مقرر،‌ عدم اعتبار كارنامه و … ) باشند ، تحت هر عنوان ممنوع است .

ب)مصاحبه برای کلیه داوطلبان هر رشته گرایش صرفا یک بار ( تاریخ اعلام شده ) انجام می شود و عدم مراجعه داوطلب در تاریخ اعلام شده، به منزله انصراف وی تلقی خواهد شد .

ج) ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه شهرکرد مطابق با ظرفیت تایید شده از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و براساس آنچه در فراخوان پذیرش اعلام شده است، می باشد .

د) نیازی به ارسال مدارک به صورت پستی و یا ثبت نام اینترنتی نمی باشد و مدارک مورد نظر ( فرم مشخصات ، مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی و اصل فیش واریزی ) در روز مصاحبه توسط داوطلب ارایه خواهد شد .

ز) مصاحبه پذیرش دانشجو رشته مدیریت حاصل­خیزی و زیست فناوری خاك گرایش شیمی ، حاصل­خیزی خاك و تغذیه گیاه ( كد ۴۶۷۶) در زمینه حاصلخیزی خاك و تغذیه گیاه انجام می پذیرد .

ژ) مصاحبه پذیرش دانشجو در رشته ریاضی کاربردی  (کد ۲۹۴۶) در زمینه های گراف و ترکیبات ، شبکه های کامپیوتری ، معادلات دیفرانسیل و کنترل بهین انجام می پذیرد .

ه) مصاحبه پذیرش دانشجو در رشته مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک گرایش بیولوژی و بیوتکنولوژی خاک (کد۴۶۸۵) صرفا صبح روز سه شنبه مورخ ۲۱/ ۳/ ۹۸ انجام می پذیرد .

۴- محل و زمان برگزاری مصاحبه :

محل برگزاری مصاحبه تمام رشته گرایش ها در دانشگاه شهرکرد و در دانشکده مربوطه و زمان شروع مصاحبه از ساعت ۳۰/ ۸ صبح ، مطابق جدول پیوست خواهد بود .

– تلفن: ۳۲۳۲۴۶۲۹ ۰۳۸

 

برای اطلاع از جدول زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه شهرکرد کلیک کنید .

منبع : دانشگاه شهرکرد

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )