ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد سال 98 اعلام شد .

برنامه زمان بندی مصاحبه علمی از معرفی شدگان چند بابر ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال 98 دانشگاه شاهد​ اعلام شد .

از داوطلبان محترم دوره دکتری تخصصی سال 98 که نمره حد نصاب دانشگاه شاهد را در آزمون مرحله اول کسب کرده اند و از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت شرکت در مصاحبه علمی ( بررسی سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری و مصاحبه دکتری و سنجش عملی ) و بررسی صلاحیت های عمومی به دانشگاه شاهد معرفی شده اند دعوت می شود به شرح جدول زمانبندی به دانشکده های مربوطه مراجعه نمایند .

آدرس مکان مصاحبه علمی : تهران ، اتوبان خلیج فارس ، روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) ، دانشگاه شاهد ، دانشکده های مربوطه

توجه : از داوطلبان درخواست می شود به منظور جلوگیری از تراکم و رفاه حال ایشان ، در ساعات تعیین شده در جدول فوق جهت تشکیل پرونده و شروع فرآیند مصاحبه علمی مراجعه فرمایند . داوطلبانی که به دلیل تداخل زمانی با سایر دانشگاه ها موفق به حضور در ساعات تعیین شده نمی شوند می توانند در سایر ساعات تعیین شده برای آن رشته / گرایش مراجعه کنند . بدیهی است که انجام مصاحبه برای هر رشته / گرایش صرفا در تاریخ های مشخص شده برای آن رشته / گرایش امکان پذیر است .

* زمان و مکان مصاحبه بررسی صلاحیت های عمومی ، متعاقباً از طریق سایت دانشگاه به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید .

نکات قابل توجه

1- پرینت فرم های تکمیل شده به همراه اصل و کپی از تمامی مدارک و مستندات مربوطه ( بند 1 تا 4 ) در روز انجام مصاحبه علمی الزامی است و در صورت نقص مدارک مورد نیاز ، داوطلب به مرحله علمی معرفی نمی شود و عواقب ناشی از آن متوجه شخص داوطلب است .
2- ارایه فایل حاوی تمامی مدارک و مستندات مربوطه در روز انجام مصاحبه علمی الزامی است .
3- شرکت در هر دو مرحله مصاحبه ( مصاحبه علمی و مصاحبه بررسی صلاحیت های عمومی ) الزامی است و عدم شرکت در هر مرحله از مصاحبه به منزله انصراف تلقی می شود و متعاقباً هیچگونه اقدامی در این خصوص انجام نمی شود .
4- رعایت پوشش اسلامی برای ورود به دانشگاه شاهد برای برادران و خواهران الزامی است و بر اساس ضوابط دانشگاه شاهد ورود خواهران و همراهان آنان با حجاب برتر ( چادر ) امکان پذیر است .
5- بوفه آزاد مواد غذایی و رستوران دانشگاه با تعرفه آزاد در خدمت داوطلبان محترم می باشد .
6- سرویس ایاب و ذهاب از متروی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) به دانشگاه شاهد در نظر گرفته شده است .
7- لطفاً تا روز مصاحبه سایت دانشگاه و اطلاعیه های مربوطه را ملاحظه فرمایید .
8- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر سوالات خود را از طریق آدرس الکترونیکی (t.takmili_edu@shahed.ac.ir) ارسال تا به سوالات شما پاسخ داده شود و یا با شماره تلفن 51215240 ( آقای نقدی ) تماس بگیرید .
9- جهت آگاهی از شهریه دکتری نوبت دوم 98 و شهریه دکتری پردیس خودگردان 98 دانشگاه شاهد به سایت مدیریت آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه شاهد مراجعه فرمایید .

 

برای اطلاع از جدول زمانبندی و مطالعه متن کامل اطلاعیه و حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد کلیک کنید .

منبع : دانشگاه شاهد

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )