ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه رازی کرمانشاه 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه رازی کرمانشاه سال 98 اعلام شد .

با توجه به آیین‌ نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph.D) ، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرآیند دو مرحله‌ ای‌ خواهد بود که اجرای آن مطابق با شیوه‌ نامه اجرایی آزمون ورودی دکتری (Ph.D) سال 1398 خواهد گرفت . مرحله اوّل مربوط به سنجش علمی است که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام گرفته است و مرحله دوم آن ، شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان است که دانشگاه‌ های پذیرنده دانشجو انجام می‌ دهند . در راستای اجرای مرحله دوم ، موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان گرامی می‌ رساند :

جزئیات ثبت نام مصاحبه دکتری 98 دانشگاه رازی

مصاحبه دکتری دانشگاه رازی کرمانشاه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آن‌ ها کارنامه مرحله اوّل ( سنجش علمی ) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده‌ اند ، در صورت دارا بودن حد نصاب مطابق کارنامه کدرشته محل‌ های انتخابی که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است ، باید تا تاریخ 98/3/15 با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان دانشگاه رازی به نشانی golestan.razi.ac.ir نسبت به ثبت نام برای ارزیابی تخصصی اقدام نمایند .

بدیهی است منحصراً داوطلبانی می‌ توانند برای ارزیابی تخصصی در هر کدرشته محل به دانشگاه درخواست ارائه نمایند که با توجه به کارنامه مذکور، دارای حد نصاب در آن کدرشته محل باشند .

برای ثبت نام پس از انتخاب ورود به سیستم گلستان دانشگاه رازی ، در قسمت شناسه کاربری ، شماره داوطلب + 9 ( به عنوان مثال اگر شماره داوطلبی شما 100176 است ، شماره 9100176 را درج کنید ) و در قسمت گذرواژه ، شماره ملی خود را وارد نمایید .

شایان ذکر است حد نصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگر 70 درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط 80 درصد حد نصاب اعلام شده برای داوطلبان آزاد می‌ باشد که وضعیت آن‌ ها در کارنامه درج شده است .

** لازم است داوطلبان گرامی در زمان مصاحبه دکتری 98 این دانشگاه از 8 صبح در محل مصاحبه حاضر باشند .

** بنا بر اعلام این دانشگاه ، مصاحبه در  روز مقرر برای هر رشته برگزار می‌ گردد و افرادی که به دلایل توجیهی قادر به شرکت در روز اصلی محاسبه نیستند ، تنها در روزی که برای افراد جامانده از مصاحبه تعیین شده‌ است ، می‌ توانند مراجعه نمایند. ( داوطلبان گرامی توجه داشته‌ باشند که امکان انجام مصاحبه در زمان دیگری غیر از زمان‌ های مشخص در جدول ، وجود ندارد ) .

برای اطلاع از جزئیات و جدول زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه رازی کرمانشاه کلیک کنید

منبع : دانشگاه رازی کرمانشاه

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )