ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه دامغان 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه دامغان سال 98 اعلام شد .

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری به اطلاع متقاضیانی که کد رشته محل این دانشگاه را در فرم انتخاب رشته دکتریدرج نموده و حد نصاب نمره علمی لازم را مطابق کارنامه صادره سازمان سنجش در دانشگاه دامغان کسب کرده باشند میرساند ، ابتدا لازم است نسبت به تکمیل فرم الکترونیکی در وبگاه دانشگاه حداکثر تا ۴ روز قبل از زمان مصاحبه دکتری از طریق صفحه ثبت نام اقدام نمایند.( ضرویست قبل از شروع فرایند ثبت نام الکترونیکی موارد زیر را تهیه نمایید )

الف) فایل اسکن شده صفحه اول شناسنامه با فرمت jpg و حجم کمتر ازkb  ۴۰۰

ب) فایل اسکن شده کارت ملی با فرمت jpg و حجم کمتر از kb 400

ج) دانلود فرم شماره ۱ و تکمیل آن جهت بارگذاری

د) رمز دوم کارت بانکی جهت پرداخت وجه مصاحبه به مبلغ ۶۰۰/۰۰۰ ریال

ضمنا ضروری است پذیرفته شدگان مدارک ذیل را در زمان مصاحبه همراه داشته باشند :

۱- اصل‌ و تصویر مدرک‌ کارشناسی‌ ارشد ( فوق لیسانس‌ ) و ریز نمرات

تبصره‌ – معرفی‌ شدگانی‌ که‌ دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد هستند می بایست حداکثر تا تاریخ ۹۸/۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند ( اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم سازمان سنجش آموزش کشور ) .

۲- اصل و تصویر مدرک کارشناسی

تبصره‌۱- آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل و تصویر مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند .

تبصره ۲- معرفی شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک و یا مدارک مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی باشند ، لازم است اصل گواهی فارغ التحصیلی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل أخذ مدرک را به همراه داشته باشند .

۳- اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی به همراه ۲ قطعه عکس۴×۳ برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش.

۴-مدرکی که وضعیت نظام وظیفه معرفی شده را با توجه به بند « مقررات وظیفه عمومی » مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور نشان دهد ( مخصوص برادران ) .

۵ـ اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم ، تحقیقات و فن‌ آوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد ، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌ اند .

۶ – اصل و تصویر مدرک زبان خارجه که نمره در آن مشخص شده باشد ( در صورت داشتن مدرک ) .

۷- پذیرفته شدگانی که از سهمیه ایثارگران استفاده نموده اند ، لازمست اصل گواهی مربوطه را همراه داشته باشند .

۸- پرینت کارنامه مرحله اول آزمون دکتری

۹- ارائه اصل فرم تکمیل شده درخواست پذیرش ( فرم شماره۱ ) که قبلا به صورت الکترونیکی ارسال شده است

۱۰_ توصیه نامه از استاد راهنما و ۲ نفر از اساتید دوره کارشناسی ارشد ( فرم شماره۲ )

۱۱- معرفی شدگان همچنین می بایست ، مدارک و مستندات مربوط به سوابق آموزشی ( سوابق تدریس در دانشگاه ها ، رتبه در جشنواره ها و المپیادها و …… ) و سوابق پژوهشی ( مانند پایان نامه ، مقالات علمی – پژوهشی وعلمی ترویجی ، مقاله کنفرانس های معتبر ، اختراع ثبت شده ، طرح ها و پروژه ها انجام شده ، تالیف و ترجمه کتاب و …… ) خود را ، که در فرم درخواست پذیرش کامل نموده اند در روز مصاحبه به کمیته مصاحبه کننده تحویل دهند .

۱۲- ارائه رسید پرداخت ثبت نام الکترونیکی

تذکر۱: احراز کلیه شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه شماره۱ و ۲ سازمان سنجش برای متقاضیان الزامی است .

تذکر۲: پذیرش نهایی و قطعی پذیرفته شدگان در مرحله ارزیابی تخصصی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنها از طرف دبیرخانه گزینش دانشجو سازمان سنجش خواهد بود .

برای اطلاع از جدول زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه دامغان کلیک کنید .

منبع : دانشگاه دامغان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )