ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی سال 98 اعلام شد .

پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph.D)سال ۳۹۸ برابر آئین نامه مربوطه به شماره ۱۹۱۷۷/۱۱ مورخ ۷ / ۳/ ۹۴ طی دو مرحله صورت خواهد گرفت . مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام گرفته و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان و دعوت به مصاحبه دکتری است که توسط دانشگاه­ های پذیرنده دانشجو صورت می­گیرد . در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان گرامی می­ رساند :

۱-      حدنصاب دانشگاه :

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول ( سنجش علمی ) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است در صورت داشتن حدنصاب­ های تعیین شده ، می‌ توانند با مراجعه به پورتال آموزشی دانشگاه به نشانی (http://golestan.kntu.ac.ir) از ساعت ۱۴ روز سه شنبه مورخ ۷ خرداد ماه ۹۸  لغایت پایان روز پنجشنبه مورخ ۹ خرداد ماه ۹۸ نسبت به ثبت‌ نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک مورد نیاز برابر بند ۲ این اطلاعیه به منظور بررسی اولیه توسط گروه­ های آموزشی اقدام نمایند . بدیهی است داوطلبانی برای مصاحبه علمی در هر کدرشته محل دعوت خواهند شد که نمره کل مندرج در کارنامه انتخاب رشته دکتری سال 98 آنها در کد رشته امتحانی مربوطه مساوی یا بالاتر از حدنصاب تعیین شده از طرف دانشگاه باشد .

شایان ذکر است حدنصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگر ۷۰ درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط ۸۰ درصد حدنصاب تعیین شده برای داوطلبان آزاد خواهد بود .

۲- مدارک مورد نیاز :

لازم است داوطلبان قبل از مراجعه به دانشکده جهت شرکت در مصاحبه، ابتدا نسبت به ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک مورد نیاز زیر در سامانه جامع آموزشی دانشگاه ( گلستان ) طبق زمان بندی اعلام شده بالا اقدام نمایند .

مدارک مورد نیاز برای بارگذاری در سیستم گلستان :

–   کلیه صفحات شناسنامه

–   کارت ملی

–   عکس ۴×۳

–   ریزنمرات و مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی (آموزش عالی) قبل (کاردانی، کارشناسی،کارشناسی ارشد)

–   گواهی معدل (برای دانشجویان سال آخرمقطع کارشناسی ارشد)

–   مدرک زبان آزمون های زبان بین الملل مربوط به دو سال گذشته :   TOEFL MCHEIELTSTOLIMO,

توجه : داوطلبان فاقد مدارک مذکور ضروری است از طریق مرکز آموزش های آزاد دانشگاه ( برای مشاهده صفحه مربوطه به آدرس : http://stt.kntu.ac.ir  مراجعه نمایند ) نسبت به تعیین سطح زبان انگلیسی خود اقدام نموده و پیش از برگزاری جلسه مصاحبه گواهی تعیین سطح صادر شده را اخذ و در جلسه مصاحبه ارائه نمایند .

–   کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸ + کارنامه انتخاب رشته دانشگاه ها

–    حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

–   سوابق پژوهشی ( صفحه اول و صفحه چکیده پایان نامه ، صفحه اول مقالات ، اسناد مرتبط با اختراع ، اکتشاف و … )

تبصره ۱- آن‌ دسته از داوطلبان که فارغ‌ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌ باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌ بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند .

تبصره ۲- آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱ /۶/ ۹۸ در مقاطع کارشناسی­ ارشد و یا دکتری حرفه‌ ای فارغ‌ التحصیل خواهند شد ، می­بایست اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه محل تحصیل ، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۳۰ /۱۱/ ۹۷ را بارگذاری کرده و در روز مصاحبه همراه داشته و ارائه نمایند .

* پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام و بررسی مدارک برابر مصوبه هیئت امناء دانشگاه (۰۰۰/ ۸۰۰ ریال معادل هشتاد هزار تومان ) در سیستم جامع آموزشی دانشگاه . ( هزینه پرداخت شده برای ثبت نام الکترونیکی ، بررسی مدارک و مصاحبه بوده و به هیچ عنوان مسترد نمی­ شود . )

۳- شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان :

–   احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (۱) و (۲) آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۳۹۸ و توضیحات تکمیلی مندرج در اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور .

۴ – شرایط اختصاصی دانشگاه :

دانشگاه از طریق بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان و امتیاز کسب شده در آزمون سازمان سنجش آموزش کشور و مصاحبه علمی ( ارزیابی تخصصی ) اقدام به پذیرش دانشجو خواهد نمود .

–  امتیاز کل داوطلب با احتساب ۵۰ درصد نمره مصاحبه علمی و ۵۰ درصد نمره آزمون کتبی سازمان سنجش آموزش کشور تعیین خواهد شد .

–        ارائه اصل مدارک بارگذاری شده مورد نظر دانشگاه در سیستم ثبت نامی ، در هنگام مراجعه حضوری به دانشکده الزامی است .

–        به مدارک ناقص به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد .

–        ارسال مدارک صرفاً از طریق سامانه جامع آموزشی دانشگاه و در بازه زمانی تعیین شده امکان­پذیر خواهد بود و به مراجعات حضوری و یا اقدام بعد از موعد مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد .

***  مراجعه حضوری با به همراه داشتن اصل مدارک و سوابق بارگذاری شده جهت شرکت در مصاحبه طبق لیست و برنامه زمان­بندی دانشکده­ ها الزامی است .

***  ثبت نام در سامانه جامع آموزشی دانشگاه ( به آدرس: http://golestan.kntu.ac.ir ) و بارگذاری مدارک ثبت­ نامی مطابق راهنمای ثبت نام غیرحضوری در بازه زمانی تعیین شده بایستی انجام شود .

شناسه کاربری و گذرواژه جهت ورود به سیستم به شرح زیر استفاده شود :

شناسه کاربری : به ابتدای شماره داوطلبی عدد ۲۵ ( بدون فاصله ) اضافه شود .

گذرواژه: شماره ملی ۱۰ رقمی

۵ – محل برگزاری مصاحبه یا آزمون تخصصی :

** جهت اطلاع از جزئیات زمان و محل برگزاری جلسات مصاحبه علمی به اطلاعیه­ هایی که در سایت دانشکده ­های مربوطه قرار خواهد گرفت مراجعه نمائید .

توضیحات:

داوطلبان متقاضی پذیرش در دوره های نوبت دوم دانشگاه جهت اطلاع از شهریه دکتری شبانه 98 -99 این دانشگاه به زیر صفحه مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه بخش شهریه مراجعه نمایند .

برای مشاهده راهنمای ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی کلیک کنید .

منبع : مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )