ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس سال 98 اعلام شد .

بر اساس آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری ( Ph.D) ، پذیرش دانشجو در این آزمون فرایندی دو مرحله ای است که مرحله دوم بر اساس آیین نامه ابلاغی شماره 19177/11 مورخ 7/3/94 و مصوبات شورای این دانشگاه انجام خواهد شد . مرحله اول آزمون به صورت متمرکز توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده است . مرحله دوم آزمون شامل ” بررسی سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش عملی ” داوطلبان است که توسط دانشگاه های پذیرنده دانشجو صورت می گیرد .

چگونگی ثبت نام در سامانه الکترونیکی و شرکت در مرحله دوم آزمون ( مصاحبه علمی )

داوطلبان واجد شرایط لازم است مدارک و مستندات مورد نیاز را به فرمت مناسب تهیه نمایند و هنگام ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع دانشگاهی ( گلستان ) آنها را به شرح مذکور در ذیل این اطلاعیه ( مدارک لازم و چگونگی بارگذاری آن ها ) بارگذاری نمایند .

اندازه هر یک از فایل مدارک ارسالی ( به جز عکس ) نباید از ۸۰ کیلو بایت کمتر باشد . ثبت نام الکترونیکی از ۵ تا ۱۱ خرداد ماه خواهد بود .

توجه : در صورت راه یابی داوطلب به مصاحبه علمی ضروری است اصل کلیه مدارک شناسایی ( کارت ملی و شناسنامه ) و نسخه کامل کلیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سیستم جامع دانشگاهی ( گلستان ) در روز برگزاری مصاحبه ارائه شود .

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس

زمان مصاحبه دکتری کلیه رشته های این دانشگاه در بازه زمانی ۲۵ الی ۲۹ خرداد ماه سال ۱۳۹۸ خواهد بود و جزئیات زمان و محل برگزاری مرحله دوم آزمون ( مصاحبه علمی ) و نیز نتایج بررسی مدارک داوطلبان از طریق اطلاعیه متعاقبا در بخش آموزش وبگاه دانشگاه تربیت مدرس منتشر خواهد شد . مرحله دوم آزمون شامل بررسی سوابق آموزشی ، پژوهشی و مصاحبه علمی است .

 

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس 98

نکات مهم

۱) کلیه مقالات داوطلبان اعم از علمی – پژوهشی ، علمی – ترویجی و مقالات چاپ شده در کنفرانس ها در صورتی قابل امتیاز دهی هستند که مستخرج از پایان نامه یا مرتبط با حوزه تخصصی داوطلب باشند و توسط استاد راهنمای اصلی داوطلب تایید شده باشند .

۲) مقالاتی که در مجلات ممنوعه ( فاقد اعتبار علمی از نظر وزارتین علوم و بهداشت ) چاپ شده باشند قابل بررسی و امتیازدهی نیستند .

۳) در صورت ارائه تالیف یا ترجمه کتاب ، بایستی تالیف یا ترجمه ارائه شده مرتبط با رشته تحصیلی داوطلب باشد ، در غیر اینصورت امتیازی به آن تعلق نمی گیرد .

۴) پذیرفته شدگان این دانشگاه به صورت تمام وقت در دوره دکتری اشتغال به تحصیل خواهند داشت و مشمول کلیه مقررات آموزشی و انضباطی دانشگاه خواهند بود .

۵) پذیرفته شدگانی که در استخدام دستگاه های دولتی هستند باید برای ثبت نام ( شروع به تحصیل مدارک لازم مبنی بر موافقت با تحصیل تمام وقت یا ماموریت تحصیلی را ارائه نمایند .

۶) چنانچه در هر مرحله از ثبت نام ، بررسی و اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب دارای هر یک از شرایط ورود به دوره دکتری مذکور در اطلاعیه های سازمان سنجش و این اطلاعیه نبوده است ، بلافاصله از ثبت نام و ادامه تحصیل او جلوگیری و مطابق مقررات در هر مرحله ای از پذیرش یا تحصیل باشد به تحصیل وی خاتمه داده می شود .

۷) در صورتی که مدارک الزامی برای بررسی پذیرش داوطلبان به طور کامل توسط داوطلب در سامانه بارگذاری نشده باشد ، به درخواست پذیرش وی ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختی نیز قابل استرداد نخواهد بود .

برای مطالعه متن کامل اطلاعیه و حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه تربیت مدرس کلیک کنید .

منبع : دانشگاه تربیت مدرس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )