ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه اصفهان 98

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه اصفهان سال 98 اعلام شد .

ضمن عرض تبریک به داوطلبانی که مجاز به شرکت در مرحله دوم ( مصاحبه دکتری ) آزمون دکتری سال ۱۳۹۸ دانشگاه اصفهان می باشند ؛ بدین وسیله موارد زیر به آگاهی می‌ رسد :

۱- این دانشگاه مرحله دوم ( ارزیابی تخصصی ) را بر اساس بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و نیز آزمون تخصصی ( کتبی / مصاحبه ) برگزار می‌ نماید که اطلاعات تکمیلی در این مورد در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد .

۲- داوطلبان حائز شرایط لازم است نسبت به ثبت نام الکترونیکی برای ارزیابی تخصصی اقدام نمایند و انجام ثبت نام الکترونیکی برای شركت در مرحله ارزیابی اجباری می باشد . زمان ثبت نام الكترونیكی و جزئیات آن متعاقباً اعلام خواهد شد .

۳- این دانشگاه ، داوطلبان دارای رتبه برتر که در دانشگاه اصفهان پذیرش نهایی شوند ؛ طبق شیوه نامه مصوب هیات امنا مورد حمایت مالی قرار خواهد داد .

۴- وجه ثبت نام برای ارزیابی تخصصی داوطلبان آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۸، مبلغ ۸۵۰/۰۰۰ ریال معادل هشتاد و پنج هزار تومان می باشد که در زمان ثبت نام به صورت الکترونیكی دریافت می شود .

۵- میزان شهریه های دوره های نوبت دوم و پردیس خودگردان را از اینجا دریافت دارید .

۶- اطلاعات تکمیلی از طریق پایگاه اطلاع رسانی حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به آدرس http://Academics.ui.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد .

 

منبع : دانشگاه اصفهان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )