ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان خرید کارت علاقمندی به آزمون عملی رشته های هنر و علوم ورزشی در کنکور 98

سازمان سنجش در اطلاعیه ی مورخ 2 . 4 . 98 زمان اعلام علاقمندی به رشته های هنر  و علوم ورزشی در کنکور 98 را از تاریخ 9 الی 18 تیر ماه 98 اعلام کرد .

زمان اعلام علاقمندی به رشته های هنر در کنکور 98

داوطلبان گروه آزمایشی هنر در صورت علاقه‌مندی به رشته­ های ذیل به منظور شركت در آزمون عملی می­بایست نسبت به انتخاب حداكثر دو مجموعه از رشته‌ های تحصیلی جدول ذیل ( موارد 2 الی 14 ) و منحصراً به صورت اینترنتی از تاریخ 98/04/09 و همزمان با پرینت كارت ورود به جلسه کنکور سراسری تا 98/04/18 از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان به نشانی : www.sanjesh.org اقدام نمایند . با توجه به اینكه پذیرش دانشجو در رشته‌ های تحصیلی مورد نظر در آزمون سراسری سال 98 بصورت متمركز و با شرایط خاص صورت می‌ پذیرد داوطلبانی كه اقدام به انتخاب یک/1 مجموعه از مجموعه رشته‌ های تحصیلی گروه آزمایشی هنر برای شركت در آزمون عملی اقدام می‌ نمایند ، می­بایست نسبت به پرداخت مبلغ 500.000 ( پانصد هزار ) ریال بابت هزینه آزمون عملی به صورت اینترنتی به وسیله كارت‌ های بانكی عضو شبكه شتاب ، از تاریخ فوق با مراجعه به پایگاه اطلاع‌ رسانی فوق‌ الذكر اقدام نمایند . داوطلبان در صورتی كه متقاضی و علاقه مند به شركت در آزمون عملی دو/2 مجموعه از مجموعه ­های گروه آزمایشی هنرمی‌ باشند می‌بایست نسبت به پرداخت مبلغ 1.000.000 ( یك میلیون ) ریال بصورت اینترنتی اقدام نمایند . بدیهی است عدم پرداخت هزینه آزمون رشته­ های تحصیلی عملی در تاریخ تعیین شده ، به منزله عدم امكان پذیرش آنان در این رشته‌ ها خواهد بود . آزمون عملی برای كلیه رشته‌ های مندرج در جدول ذیل در 17 و 18 مردادماه ۹۸ برگزار خواهد شد و داوطلبان لازم است برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون عملی ، زمان پرینت كارت ورود به جلسهو آدرس محل برگزاری آزمون عملی رشته‌ های مندرج در جدول ذیل ( بجز رشته علوم ورزشی ) به اطلاعیه‌ ای كه در تاریخ 98/05/08 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار می‌ گیرد ، مراجعه نمایند .

 

زمان اعلام علاقمندی به رشته علوم ورزشی – آموزش تربیت بدنی در کنکور 98

همچنین داوطلبان هر یك از گروه ­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، علوم تجربی و علوم انسانی در صورت علاقه ­مندی به رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی ( مورد 1 جدول ذیل ) می­بایست نسبت به انتخاب مورد مربوط منحصراً به صورت اینترنتی همزمان با پرینت كارت از تاریخ 98/04/09 تا 98/04/18 از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند و با توجه به اینكه پذیرش دانشجو در این رشته در آزمون سراسری سال 1398 به صورت متمركز با شرایط خاص صورت می­ پذیرد ، داوطلبانی كه نسبت به انتخاب مورد مربوط اقدام نموده ­اند می­بایست نسبت به پرداخت مبلغ 310.000 (سیصد و ده هزار) ریال به صورت اینترنتی به وسیله كارت های بانكی عضو شتاب اقدام نمایند . ضمناً آزمون عملی رشته مذكور در روزهای 3 و 4 مرداد ماه 98 برگزار خواهد شد . داوطلبان لازم است برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون عملی ، زمان دریافت كارت وآدرس محل برگزاری آزمون رشته علوم ورزشی به اطلاعیه‌ ای كه در تاریخ 98/04/26 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار می‌ گیرد ، مراجعه نمایند .

 

مورد عنوان رشته‌ها
1 علوم ورزشی – آموزش تربیت بدنی
2 نقاشی (ارتباط تصویری)، آموزش ارتباط تصویری ـ هنرهای تجسمی ـ طراحی پارچه و لباس
3 طراحی صنعتی
4 ادبیات نمایشی
5 مجسمه‌سازی
6 موسیقی ایرانی
7 موسیقی جهانی
8 موسیقی نظامی
9 كتابت و نگارگری
10 آهنگسازی
11 بازیگری ـ كارگردانی
12 طراحی صحنه
13 نمایش عروسكی
14 عكاسی

 

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )