ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان ثبت نام نقل و‌ انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر

ثبت‌ نام نقل‌ و انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ ها و مراکز آموزش عالی دولتی ، غیردولتی و پیام‌ نور ۲۰ خرداد در سامانه سجاد به آدرس portal.saorg.ir آغاز می‌ شود.

سازمان امور دانشجویان وزارت علوم هفته گذشته در اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌ نام نقل‌ و‌ انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر را اعلام کرد .
براساس این گزارش زمان ثبت‌ نام متقاضیان میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر با جامعه هدف فرزند شهید ، فرزند آزاده و فرزند جانباز ۲۵%و بالاتر ، برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از دوشنبه تاریخ ۲۰ خرداد آغاز و تا ۲۰ تیرماه ادامه دارد .

زمان اعلام نتیجه نقل‌ و‌ انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

دانشگاه‌های مبدأ موظف هستند درخواست دانشجو را بررسی و در صورت داشتن شرایط ، از ۲۰ تیر تا ۳۱ تیرماه ضمن تأیید اطلاعات متقاضی ، نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریز نمرات دانشجو را ضمیمه درخواست کنند .

متقاضیان واجد شرایط آیین‌نامه نقل و انتقال، باید در زمان اعلام شده به سامانه سجاد به آدرس portal.saorg.ir مراجعه کرده و درخواست خود را با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد ، رشته و مقطع تحصیلی ، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد ، ثبت کنند . سپس تمامی مراحل ثبت‌ نام اولیه ، تکمیل فرم مشخصات و منوی مربوط به خدمات انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر را تکمیل و پس از دریافت کد رهگیری ، نتیجه را از طریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده کنند .

گفتنی است ، دانشجویان شاهد و ایثارگری که در سال گذشته حکم میهمانی‌ شان خاتمه یافته ، باید مجددا در سامانه ثبت‌ نام و کارنامه تحصیلی خود را بارگذاری و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه درخواست خود کنند .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )