ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر بهمن 97

دانشگاه آزاد اسلامی زمان ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر بهمن 97 را از 15 آذر تا تاریخ 1 دی اعلام کرد .
به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی ، حسین نصیرزاده گفت : دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌ توانند از ۱۵ آذر تا یکم دی ماه برای ثبت درخواست نقل و انتقال یا میهمانی خود در نیمسال دوم تحصیلی ۹۸-۹۷، به سامانه نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی منادا به نشانیwww.monada.iau.ir مراجعه و پس از مطالعه شیوه‌ نامه نقل و انتقالات نسبت به ثبت درخواست خود اقدام و از طریق همان سامانه نتیجه درخواست خود را پیگیری کنند .

وی با اشاره به جزئیات نقل و انتقال یا میهمانی دانشجویان دارای سهمیه شاهد و ایثارگر گفت : از جمله اهداف اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی ، خدمات رسانی به خانواده‌ های معظم شهدا ، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران است که در این خصوص انتقال یا میهمانی این عزیزان به محل سکونت و زندگی خودشان براساس ماده ۶۲ قانون خدمات رسانی به ایثارگران بعنوان یکی از اولویت‌ها محسوب می‌ شود .

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد : دستورالعمل نقل و انتقال و تغییر رشته گرایش دانشجویان شاهد و ایثارگر از طریق سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس https://esargaran.iau.ir قابل مشاهده است .

برای ورود به سایت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد نیم سال دوم تحصیلی کلیک کنید .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )