عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان مناطق سیل زده 98

رئیس سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش از زمان برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان مناطق سیل زده در سال تحصیلی 97 – 98 خبر داد .

خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش از آغاز امتحانات نهایی نوبت تیر دانش‌ آموزان مناطق سیل‌ زده از ۱۷ تیر و اعلام نتایج این امتحانات تا اواسط مرداد خبر داد .

ساکی اظهار کرد : امتحانات نهایی تیر ماه ، طبق مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش برای مناطق سیل‌ زده از ۱۷ تیر آغاز می‌ شود و تا ۶ مرداد ادامه دارد .

وی ادامه داد : امسال بنا به رای کمسیون معین ، برای ایجاد تسهیلات در مناطق سیل‌ زده علاوه بر خرداد و شهریور در تیر ماه نیز یک نوبت امتحان نهایی برای دانش‌ آموزانی که به علت سیل آمادگی لازم برای حضور در امتحان را نداشتند یا نتوانستند در جلسه امتحان نهایی حضور پیدا کنند ، برگزار خواهد شد .

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش افزود : قبولی دانش‌ آموزان در امتحانات تیر به منزله قبولی خرداد محسوب می‌ شود .

ساکی از اعلام نتایج این امتحانات حداکثر ۱۰ روز بعد از پایان آخرین امتحان خبر داد .

منبع : جوان

خرید ادکلن

ارسال نظر