ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان انتشار کارنامه سبز کنکور سراسری 98

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت : کارنامه نهایی کنکور ۹۸ برای تمامی داوطلبان اعم از پذیرفته شدگان و مردودی‌ ها فردا پنجشنبه ۲۸ شهریورماه منتشر می شود .

حسین توکلی اظهار داشت : برای کلیه پذیرفته‌شدگان و همچنین آن‌دسته از داوطلبانی که فرم انتخاب‌ رشته اینترنتی خود را تکمیل کرده اند ولی پذیرفته نشده‌اند ، کارنامه نهایی نکور سراسری 98 حاوی رتبه داوطلب در هر یک از کدرشته‌ های انتخابی در بین متقاضیان کدرشته مزبور در سهمیه مربوط ، با توجه به نمره کل وی در همان کدرشته و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته ‌شده در هر یک از کدرشته‌ های انتخابی پنجشنبه ۲۸ شهریورماه ۹۸ در سایت سازمان سنجش منتشر می شود .

وی افزود : هرگونه تغییرات منعکس شده به سازمان سنجش پس از اعلام نتایج اولیه از قبیل اصلاح سوابق تحصیلی واصله از سوی وزارت آموزش و پرورش و یا اعمال سهمیه از سوی ارگان های ذیربط و … در نتیجه نهایی داوطلبان ذینفع اعمال شده است . داوطلبان می‌توانند همزمان با انتشار کارنامه نتیجه نهایی ( در ۲۸ شهریورماه ۹۸ ) کارنامه نتیجه مرحله اول اصلاح شده خود را نیز مشاهده کنند .

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد : با توجه به کنترل‌ های متعدد و بررسی‌ های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است ؛ مع‌الوصف ، داوطلبان پس از دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان درصورتی که درخصوص مندرجات کارنامه و یا انتخاب رشته‌ خود سوال و یا تقاضایی داشته باشند ، می‌توانند حداکثر تا ۳۱ شهریورماه ۹۸ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام کنند و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری کنند .

وی تاکید کرد : به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۸ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )