ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان آغاز ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

با توجه به مصوبات شورای سنجش و پذیرش دانشجو ، زمان آغاز ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98 از فردا مورخ 19 خرداد ماه می باشد .

با توجه به مصوبه ۲۶ اسفند ۹۷ شورای سنجش و پذیرش دانشجو و نظر به تغییر نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش به نظام ۳-۳-۶، تمام متقاضیان ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ می‌ توانند در روزهای ۱۹ تا ۲۶ خرداد برای شرکت در این آزمون ثبت نام کنند .

داوطلبان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای 98 و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام فنی و حرفه ای ۹۸ ، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌ نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند .

با توجه به اینکه ثبت‌ نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98 در این آزمون ، در یک مرحله انجام می‌ شود ، داوطلبان باید همزمان با ثبت‌نام ، نسبت به درج رشته محل‌ های تحصیلی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی با توجه به رشته‌ های اعلام شده در دفترچه راهنما ، اقدام کنند .

پرداخت هزینه ثبت‌ نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98 به صورت اینترنتی انجام می‌شود و داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ ها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مبلغ ۲۷۵ هزار ریال ( ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان ) به عنوان وجه ثبت‌ نام پرداخت کنند .

دفترچه راهنما همزمان با شروع ثبت‌ نام از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش نیز فردا یکشنبه ۱۹ خرداد منتشر می‌ شود .

 

منبع : فارس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )