ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

زمان آغاز انتخاب مناطق آمایشی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97

دعوت شدگان به مصاحبه دکتری با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 از 10 لغایت 13 تیر ماه فرصت دارند مناطق آمایشی مصاحبه خود را انتخاب نمایند .

دکتر امیر رضا شاهانی گفت : « به اطلاع کلیه دعوت شدگان به مصاحبه دکتری با آزمون و بدون آزمون می رساند ، انتخاب مناطق مصاحبه‌ دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز 10 تیر ماه ساعت 24 در سامانه www.azmoon.org آغاز می‌ شود و تا ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 13 تیر ماه ادامه خواهد داشت . »

او گفت : « پذیرفته شدگان برای انتخاب محل مصاحبه می بایست با مراجعه به سامانه مذکور منطقه محل مصاحبه خود را انتخاب کنند . به عنوان مثال اگر داوطلبی از 40 رشته / محل انتخابی خود در 15 رشته / محل برای دعوت به مصاحبه پذیرفته شده و این 15 رشته / محل مثلا در 5 منطقه آمایشی دانشگاه آزاد واقع شده اند ، داوطلب مذکور می بایست با مراجعه به سایت در صورت تمایل با پرداخت هزینه مصاحبه در هر منطقه نسبت به انتخاب مناطق مذکور به صورت هر5 منطقه یا تعدادی ازآنها اقدام نمایند . برای مصاحبه در هر کد رشته به ازای هر منطقه داوطلبان می بایست یک حق ثبت نام پرداخت نمایند . »

ایشان در این خصوص تاکید نمودند : « داوطلبان شرکت کننده دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد که در هنگام ثبت نام عکس ، تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر کارت ملی را در سایت آپلود کرده اند ، فقط تصویر مدرک فارغ التحصیلی ( موقت يا دائم ) و کارنامه فارغ التحصیلی خود را در زمان انتخاب مناطق مصاحبه آپلود نمایند . همچنین داوطلبانی که در دوره با آزمون شرکت کرده اند می بایست عکس ، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی را در هنگام انتخاب مناطق مصاحبه در سایت بارگزاری نمایند . »

دکتر شاهانی گفت : « زمان پایان انتخاب مناطق مصاحبه به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و لازم است داوطلبان در بازه مذکور نسبت به انتخاب مناطق مصاحبه خود اقدام نمایند . »

منبع : روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )