ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

رصد دانشکده به دانشکده کارگروه ویژه بررسی اعتراضات شهریه دروس جبرانی دانشگاه تهران

رئیس دانشگاه تهران با اشاره به دستورش مبنی بر تشکیل کارگروهی ویژه برای بررسی اعتراضات شهریه دروس جبرانی دانشجویان این دانشگاه، گفت: اعضای این کارگروه به صورت دانشکده به دانشکده امورات مربوطه را رصد کرده و عدول یا عدم عدول موضوعات آموزشی و مالی با مصوبه هیات امنا را بررسی می‌کنند.

محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت اقدامات کارگروه تشکیل شده درباره شهریه دروس جبرانی دانشجویان این دانشگاه گفت: این هیات در حال انجام کارها و وظایف محوله به خود است ضمن اینکه آنها دانشکده به دانشکده در حال رصد امورات مرتبط با این موضوع هستند.

وی افزود: این کارگروه باید در بررسی‌های خود عدول یا عدم عدول مصوبه هیات امنا در این زمینه را بررسی و موضوعات را به هیات رئیسه و هیات امنا گزارش کند.

رئیس دانشگاه تهران تصریح کرد: دریافت این شهریه طبق مصوبه هیأت امنای دانشگاه تهران بوده است و مسئولین و مدیران باید آنرا اجرا کنند.

به گفته وی، این کارگروه عدم عدول از مصوبات هیأت امنای دانشگاه تهران را باید گزارش کند. برهمین اساس ممکن است کلاس‌هایی که نباید برگزار می‌شد، اجرا شده است یا اینکه شهریه اعلامی فراتر از شهریه دریافتی از دانشجو و برخلاف مصوبات هیأت امنا بوده باشد.

رئیس دانشگاه تهران گفت: تصور می‌کنم با بررسی‌های انجام شده توسط اعضای این کارگروه بسیاری از دغدغه‌های دانشجویان معترض مرتفع خواهد شد.

نیلی احمدآبادی گفت: مصوبه هیأت امنای دانشگاه تهران مربوط به سال ۸۸ بوده که تاکنون هم اجرایی شده اما تعدادی از دانشکده‌ها متأسفانه شهریه دروس جبرانی را به دانشجویان در زمان مشخص اعلام نکردند و همین عدم اطلاع‌رسانی به موقع مشکل‌ساز و موجب شائبه شده است.

وی در پایان گفت: برخی دانشکده‌های دانشگاه تهران می‌توانستند برخی دروس جبرانی را برگزار نکنند یا اینکه شهریه مازادی را دریافت نکنند اما بهتر است تا زمان گزارش نهایی این کارگروه ویژه کمی منتظر بمانیم.

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )