ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

راه اندازی رشته های جدید کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی

رییس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی از راه اندازی سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد .
دکتر محمد مهدی فرقانی ضمن بیان این مطلب از راه‌اندازی سه رشته جدید ارتباطات در دوره کارشناسی ارشد دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد و گفت : از زمانی که این دانشکده به صورت مستقل فعالیت خود را آغاز کرد ، تلاش کردیم با پشت سر گذاشتن مراحلی که برای تصویب رشته در علوم انسانی نیاز است یک سری رشته‌های جدید راه‌اندازی کنیم .
وی در ادامه ، خاطر نشان کرد : با توجه به راه‌اندازی کرسی ارتباطات علم و فناوری که با مشارکت یونسکو در دانشکده علوم ارتباطات علامه طباطبایی راه‌اندازی شده است، مقرر شد رشته ” ارتباطات علم و فناوری ” در مقطع کارشناسی ارشد نیز جهت کمک این کرسی راه‌اندازی شود . البته ” ارتباطات سلامت ” و “مطالعات فرهنگی ، ارتباطات و رسانه‌ ها ” از دیگر رشته‌ هایی هستند که دنبال راه‌اندازی آن در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی هستیم .
رییس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در پایان خاطرنشان کرد : در حال‌ تدوین برنامه راه‌اندازی رشته‌ های فوق در دانشکده هستیم و مراحل تصویب این رشته‌ ها کمی زمان بر است و باید منتظر تصویب آن در وزارت علوم باشیم .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )