ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

راه اندازی دوره یک ساله کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس 98

معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس از راه اندازی دوره‌ های کارشناسی ارشد یک ساله به زبان انگلیسی این دانشگاه از سال آینده خبر داد .

وی درباره یکی از برنامه‌ های آموزشی این دانشگاه گفت : راه اندازی دوره‌ های ارشد یک ساله به زبان انگلیسی از اقداماتی است که در حال پیگیری آن هستیم .

معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس درباره این دوره‌ ها توضیح داد : این دوره‌ های یک ساله بسیار فشرده و کاربردی‌ اند که در بسیاری از دانشگاه‌ های جهان مرسوم‌ هستند . در حال حاضر دانشجویان برای گذراندن دوره ارشد بین دو تا سه سال و نیم زمان صرف می‌ کنند ،‌ اما با برگزاری این دوره‌ ها درطی یک سال امکان گذراندن دوره ارشد فراهم می‌ شود .

کلباسی درباره زمان برگزاری این دوره‌ ها در دانشگاه گفت : هدف ما این بود که از مهر ۹۷ در این مقطع دانشجو جذب کنیم ، اما چون مجوزهای لازم برای این کار اخذ نشده بود ، جذب دانشجو به مهر ۹۸ موکول شد .

وی درباره تعداد رشته‌ های این دوره‌ ها گفت : در حال حاضر ۱۷۰ رشته در مقطع ارشد و ۱۳۰ رشته در مقطع دکتری وجود دارد که آماده برگزاری دوره ‌های فشرده برای حدود ۵۰ تا ۶۰ رشته مختلف هستیم .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )