ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 منتشر شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ، به اطلاع‌ پذیرفته‌ شدگان‌ دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته گروه غیرپزشکی سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامی میرساند نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد روز جمعه مورخ 15 شهریورماه 98 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است .
پذیرفته‌ شدگان نهایی همه رشته‌ ها لازم است شخصاً در روزهای شنبه و یکشنبه 23 و 24 شهریور ماه 98 با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت‌ نام به واحدهای ذی ربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس http://www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی http://iau.ac.ir درج شده است ، مراجعه کنند . گفتنی است عدم مراجعه پذیرفته‌ شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌ نام تلقی شده و هیچ‌ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود .
سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولین سه سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست . همچنین مشمولان خدمت وظیفه عمومی لازم است براساس مقرراتی که از سوی سازمان وظیفه عمومی اعلام شده و همچنین مندرجات دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 سازمان سنجش آموزش کشور ضوابط مربوطه را رعایت و وظایف محوله را به موقع انجام داده باشند و دانشگاه در قبال عدم رعایت آن مسئولیتی ندارد . از جمله آنکه از زمان فراغت از تحصیل بیش از یک سال سپری نشده باشد و چنانچه بیش از یک سال از اتمام تحصیل آنان در دوره کارشناسی سپری شده باشد ، به موقع به خدمت اعزام شده باشند .
با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ، مجوز ثبت‌ نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است .
پذیرفته‌ شدگانی که در فرم ثبت‌ نام اینترنتی شرکت در آزمون ، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته‌اند ، باید هنگام ثبت‌ نام فرم مربوط به تعهد نامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند .
بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت‌ نام و یا حین تحصیل ، واجد شرایط بودن این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد ، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران ، پیگرد قانونی آنها برای دانشگاه محفوظ خواهد ماند .
پذیرفته‌ شدگان واحدهای علوم و تحقیقات ، تهران‌ مرکزی ، تهران‌ جنوب ، تهران شمال ، پزشکی تهران ، تهران شرق ، الکترونیکی ، سنندج ، نجف آباد ، تبریز ، کرج ، قم ، قزوین ، پرند ، بروجرد ، شیراز ، اصفهان (خوراسگان) ، اراک و شهرری جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌ نام به آدرس سایت آن واحد‌ها به شرح ذیل مراجعه کنند .

علوم و تحقیقات به آدرس : www.srbiau.ac.ir

تهران‌مرکزی به آدرس : www.iauctb.ac.ir

تهران‌جنوب به آدرس : www.azad.ac.ir

پزشکی تهران به آدرس : www.iautmu.ac.ir

تهران شمال به آدرس : www.iau-tnb.ac.ir

الکترونیکی به آدرس : www.iauec.ac.ir

تهران شرق به آدرس : www.iauet.ac.ir

اصفهان (خوراسگان) به آدرس : www.register.khuisf.ac.ir

نجف‌آباد به آدرس : http://rs.iaun.ac.ir

سنندج به آدرس : www.iausdj.ac.ir

تبریز به آدرس : www.iaut.ac.ir

کرج به آدرس : www.kiau.ac.ir

قم به آدرس : www.qom-iau.ac.ir

قزوین به آدرس : www.qiau.ac.ir

پرند به آدرس: www.piau.ac.ir

بروجرد به آدرس : www.aiub.ac.ir

شیراز به آدرس : www.iaushiraz.ac.ir

اراک به آدرس : www.iau-arak.ac.ir

یادگار امام خمینی (ره) شهرری به آدرس : www.iausr.ac.ir

پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که ( مطابق آئین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی ) مجوز انتقال ، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد .

 

مدارک لازم برای ثبت‌ نام در دانشگاه آزاد اسلامی

براساس راهنمای منتشرشده مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ؛ اصل مدرک کارشناسی ( لیسانس ) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور که مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به انضمام ریز نمرات دور کارشناسی با قید معدل ، اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی از تمام صفحات آن ، شش قطعه عکس 4×3 تمام‌‌ رخ که اخیراً تهیه شده باشد ( برای مشمولین 12 قطعه ) ، اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی ، مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته‌ شده را مشخص کند ، تکمیل و ارائه سایر فرم‌ های درخواست ثبت‌ نام ، از مهم‌ ترین مدارک لازم برای ثبت‌ نام قبول‌ شدگان در دانشگاه آزاد اسلامی است .

منبع : دانشگاه آزاد

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )