ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن 97

دانشگاه آزاد در اطلاعیه راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن 97 منتشر کرد .

پذیرفته‌شدگان تمامی رشته‌ها باید شخصا در روز های سه شنبه 30 بهمن ماه و چهارشنبه اول اسفند ماه با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir و همچنین سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند .

پذیرفته‌شدگان واحدهای علوم و تحقیقات ، تهران‌مرکزی ، تهران‌جنوب ، تهران شمال ، پزشکی تهران ، الکترونیکی ، تهران شرق ، بروجرد ، سنندج ، خوراسگان ، نجف‌ آباد ، تبریز ، کرج ، قم ، پرند ، شیراز ، مشهد ، همدان،  اراک و شهرری برای اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌نام باید به سایت اینترنتی واحد محل قبولی مراجعه کنند .

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌ های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است .

عدم مراجعه پذیرفته‌ شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌ نام است و هیچ‌ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )