ثبت نام کنید

ورود

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود


ورود

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

دستگیری 2 نفر از سرشاخه های موسسه غیرمجاز تلفیق هنر در اراک

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ سید نورالدین حسینی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به دستگیری ۲ نفر از سرشاخه های موسسه غیرمجاز تلفیق هنر در اراک اظهار داشت: ماموران این پلیس در انجام تحقیقاتی از فعالیت افرادی در کافی شاپی در سطح شهر اراک برای جذب نیرو در یک شرکت غیرمجاز تلفیق مینا و خاتم هوشمند (تلفیق هنر) مطلع شدند و بلافاصله تحقیقات نامحسوس پلیس، برای بررسی این موضوع آغاز شد.

وی افزود: در هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی و با جمع آوری اسناد و مدارک موجود، دو نفر از سرشاخه های اصلی این شرکت شناسایی و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان دعوت شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس، در این خصوص پرونده ای تشکیل و برای برخورد قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

حسینی ادامه داد: تبلیغات گسترده و فعالیت سرشاخه های اصلی این شرکت در فضای مجازی و از سویی قانونی جلوه دادن فعالیت این شرکت، باعث جذب و گرایش جوانان در این شرکت شده و بررسی های نشان از افزایش عضویت و ورود ناآگاهانه افراد مختلف به این شرکت شده است.

وی با بیان فعالیت غیرقانونی این شرکت گفت: شهروندان هر گونه اطلاعات و اخبار در خصوص فعالیت این شرکت را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

خرید ادکلن

نظرات ( 3 )

  1. زنده باد تلفیق
    روز به روز به تعداد تلفیقی ها اضافه میشه و شو بمونید با همون پنیر گندیده mlm

  2. نیازی به تحقیقات نامحسوس نیست این شرکت کاملا قانونی بوده و به توسعه صنعت هنرهای دستی کشور کمک می کند و می توانید با یک سرچ ساده درب منزل مدیران این شرکت تشریف ببرید

    • وااالا همچین میگه انگار اونا تو هفتا سوراخ خودشونو قایم کردن! تشریف ببرن خیابون سهروردی کافه تلفیق. همون نفر اول اسم و رسمش مشخصه چرا جو میدن. گرچه کارشون بی ایراد نیست ولی رییس باند فروش مواد مخدر که نگرفتن!

پاسخ دهید