ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

دستگیری 2 نفر از سرشاخه های موسسه غیرمجاز تلفیق هنر در اراک

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ سید نورالدین حسینی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به دستگیری ۲ نفر از سرشاخه های موسسه غیرمجاز تلفیق هنر در اراک اظهار داشت: ماموران این پلیس در انجام تحقیقاتی از فعالیت افرادی در کافی شاپی در سطح شهر اراک برای جذب نیرو در یک شرکت غیرمجاز تلفیق مینا و خاتم هوشمند (تلفیق هنر) مطلع شدند و بلافاصله تحقیقات نامحسوس پلیس، برای بررسی این موضوع آغاز شد.

وی افزود: در هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی و با جمع آوری اسناد و مدارک موجود، دو نفر از سرشاخه های اصلی این شرکت شناسایی و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان دعوت شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیس، در این خصوص پرونده ای تشکیل و برای برخورد قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

حسینی ادامه داد: تبلیغات گسترده و فعالیت سرشاخه های اصلی این شرکت در فضای مجازی و از سویی قانونی جلوه دادن فعالیت این شرکت، باعث جذب و گرایش جوانان در این شرکت شده و بررسی های نشان از افزایش عضویت و ورود ناآگاهانه افراد مختلف به این شرکت شده است.

وی با بیان فعالیت غیرقانونی این شرکت گفت: شهروندان هر گونه اطلاعات و اخبار در خصوص فعالیت این شرکت را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

خرید ادکلن

دیدگاه ها ( 3 )

  1. نیازی به تحقیقات نامحسوس نیست این شرکت کاملا قانونی بوده و به توسعه صنعت هنرهای دستی کشور کمک می کند و می توانید با یک سرچ ساده درب منزل مدیران این شرکت تشریف ببرید

    • وااالا همچین میگه انگار اونا تو هفتا سوراخ خودشونو قایم کردن! تشریف ببرن خیابون سهروردی کافه تلفیق. همون نفر اول اسم و رسمش مشخصه چرا جو میدن. گرچه کارشون بی ایراد نیست ولی رییس باند فروش مواد مخدر که نگرفتن!

  2. زنده باد تلفیق
    روز به روز به تعداد تلفیقی ها اضافه میشه و شو بمونید با همون پنیر گندیده mlm

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )