ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

حمایت ویژه از 460 رساله دکتری

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای 460 رساله دکتری حمایت ویژه در نظر گرفت .

سالانه تعداد زیادی رساله دکتری توسط دانشجویان کشور انجام می‌ شود که هدایت آنها به سمت رفع نیاز های اساسی پژوهشی و فناوری کشور به‌ نوعی استفاده از این ظرفیت و پتانسیل بالقوه است . در این راستا صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی هرسال دو فراخوان حمایت از رساله‌ های دکتری را منتشر می‌ کند تا فرصتی برای دانشجویان دکتری سراسر کشور فراهم شود و با استفاده از این حمایت مادی رساله خود را به سرانجام رسانند .

دانشجویان و محققان جوان با ارسال طرح‌ های پژوهشی خود به صندوق در قالب رساله دکتری می‌ توانند از این حمایت مالی برخوردار شوند . بنابراین انتشار این فراخوان را می‌ توان گامی برای توانمند سازی دانشجویان دکتری در انجام تحقیقات و تشویق و کمک به هدایت دانشجویان دانست . بر این اساس سی میلیون تومان هر رساله دکتری حمایت می‌ شود که در فراخوان اول 103 رساله ، فراخوان دوم 160 رساله و فراخوان سوم 197 رساله از این حمایت برخوردار شد . همچنین چهارمین فراخوان نیز 15 شهریور ماه منتشر شده و علاقه‌ مندان تا 15 آذرماه مهلت‌ دارند رساله خود را ارسال کنند .

منبع : آنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )