ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

حل مشکل طرح نیروی انسانی پرستاری

شیوه نامه جدید جذب نیروی طرحی گروه های پرستاری به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد .

نجاتیان از ابلاغ شیوه نامه جدید جذب نیروی طرحی به دانشگاههای علوم پزشکی خبرداد و گفت :  طبق این دستورالعمل چنانچه دانشگاهی نتواند نیروهای در انتظار طرح که بومی آن دانشگاه محسوب میشوند را تا 4 ماه پس از ثبت نام به کار گیری  کند وزارت بهداشت برای این گروه افراد پایان طرح ارائه خواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی معاونت پرستاری ، احمد نجاتیان با اعلام این خبر گفت :  در پی مشکلات ایجاد شده در مورد جذب نیروهای پرستاری در انتظار طرح در برخی دانشگاههای علوم پزشکی که منجر به ایجاد صفهای طولانی در مورد طرح شده بود ، با پیگیری معاون محترم پرستاری و برگزاری نشستهای کارشناسی فراوان بین حوزه معاونت پرستاری و معاونت توسعه و با موافقت وزیر محترم  بهداشت شیوه نامه جدید جذب نیروی طرحی تاییدو به زودی به دانشگاههای علوم پزشکی ابلاغ خواهد شد .

وی افزود: براساس  این دستورالعمل چنانچه دانشگاهی نتواند نیروهای در انتظار طرح که بومی آن دانشگاه محسوب میشوند را تا 4 ماه پس از ثبت نام به کار گیری نماید وزارت بهداشت برای این گروه افراد پایان طرح ارائه خواهد نمود .

مدیر کل دفتر توانمند سازی و بهبود سرمایه های انسانی معاونت پرستاری تصریح کرد : همچنین تمدید طرح گروههای پرستاری در دانشگاههای که نیروی پشت طرح دارند ممنوع شده است و این دانشگاهها موظفند نیروی مورد نیاز خود را از طریق استخدام قرار داد و یا خرید خدمت تامین نمایند و وزارت بهداشت نیز مجوز های لازم را ارائه خواهد نمود . تمدید طرح فقط به مناطق خاص با تایید معاونت پرستاری انجام خواهد شد .

نجاتیان همچنین از دانشگاهها خواست برای فراهم نمودن امکانات اقامت  برای نیروهای طرحی در مناطق محروم امکان جذب و نگهداشت این نیروها را فراهم آورند و اظهار امیدواری کرد با ابلاغ و اجرای این دستورالعمل نگرانی فارغ التحصیلان  گروههای پرستاری در مورد طرح رفع می شود .

منبع : معاونت پرستاری وزارت بهداشت

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )