ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

حذف مدارس خشتی گلی و بخاری های نفتی تا مهر ماه 98

به گفته سرپرست وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی 98 – 99 شاهد حذف مدارس خشتی گلی و بخاری های نفتی تا مهر ماه 98 خواهیم بود .

همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ ساز ملی و نکوداشت خیر مدرسه ‌ساز محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ‌ساز با عنوان « مهر خوبان » با حضور محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه ، سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، مهراله رخشانی‌ مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و جمعی از مسئولان مربوطه عصر امروز در باغ موزه هر ایرانی برگزار شد .

در این مراسم حسینی اظهار کرد : امروز خوشحالیم که ایران مرز های دانش را طی کرده است و توسعه دانش بنیان متوازن خواهد بود.

وی ادامه داد : بدون شک سازمان تحقق رشد علم و بالندگی جامعه مدرسه است ، امروز جامعه ما نتیجه دیروز مدارس است و فردای جامعه نتیجه امروز مدارس خواهد بود .

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه خیرین مدرسه ساز به تحول در جامعه کمک می کنند ، گفت : خوشحالم امروز در اولین روز کاری در جلسه پر ارج و اهمیتی مانند بزرگداشت دکتر حافظی شرکت کرده ‌ام .

تاسیس بیش از ۱۳۰ هزار کلاس درسی به دست خیرین مدرسه ساز
حسینی بیان کرد : خوشحالم که بگویم از مرقد مطهر رضوی مجمع خیرین مدرسه ساز آغاز شد و امسال بعد از مدتی مدیدی منشا خبر و برکات شده است و بیش از ۱۳۰ هزار کلاس درس به دست خیرین ساخته شده است .

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت : به همت خیرین سرانه فضای آموزشی به ۵/۲ متر مربع افزایش یافته است و برای تداوم این مسیر به دو کار باید همت کنیم اول آنکه خیرین دانش آموزی را با هدف فرهنگ سازی کار خیر رشد دهیم و دیگری آنکه با تاثیر گرفتن از این فعالیت کار های ارزشمندتر دیگری را تسری دهیم و خیرین هم یار ، خیرین فن یار و مواردی از این دست را در دستور کار داشته باشیم .

وی گفت : نظام تعلیم و تربیت تا اول مهر مدارس خشت و گلی را به جز سیستان و بلوچستان به اتمام خواهد رساند همچنین تمام بخاری ‌های نفتی را تا اول مهر جمع آوری می ‌کنیم .

حسینی گفت : امیدوارم قادر باشیم خصلت خوبی ها را در جامعه ترویج دهیم و با حرارت خوبی سوزاننده رذیلت ها باشیم .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )