ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

جزئیات نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98

جزئیات و نحوه ثبت نام جهت دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد سال 98 اعلام شد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

به اطلاع کلیه داوطلبانی که موفق به مرحله مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98 شده اند ، می­ رساند ، در سال جاری کلیه مصاحبه های دوره دکتری تخصصی به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود .

لذا آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند رشته / گرایش در واحدهای دانشگاهی در سطح کشور حد نصاب نمره شرکت در مصاحبه این دوره را کسب نموده اند ، لازم است برای هر رشته / گرایش تنها در یک مرحله مصاحبه که در تهران برگزار می شود شرکت نمایند . بدیهی است نمره کسب شده توسط داوطلب در مصاحبه یک رشته / گرایش به منظور ارزیابی وی در کلیه واحدهای دانشگاهی انتخابی آن رشته / گرایش که حد نصاب نمره علمی را کسب نموده ­اند ، لحاظ خواهد شد . داوطلبان به منظور ثبت نام برای شرکت در مصاحبه موظفند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org به ازای هر رشته / گرایش مجاز به منظور حضور در جلسه مصاحبه ، مبلغ 920000 ریال پرداخت و ثبت نام نمایند . برای مشاهده راهنمای تصویری پرداخت هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98 کلیک کنید .

داوطلبان پس از ثبت نام لازم است از بخش گزارش وضعیت ، رسید ثبت نام و پرداخت وجه مصاحبه را دریافت و آن را تا زمان شرکت در جلسه مصاحبه نگهداری نمایند .

ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 29 خرداد ماه ادامه خواهد داشت و عدم ثبت نام در سامانه به منزله انصراف خواهد بود . زمان و نحوه شرکت داوطلبان در مصاحبه ، متعاقباً اعلام خواهد شد .

 

منبع : روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )