ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

جزئیات مناطق آمایشی دکتری دانشگاه آزاد 97

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 از روز سه شنبه 19 تیر ماه در 10 منطقه آمایشی این دانشگاه آغاز شد و تا 25 تیرماه ادامه دارد .

مصاحبه آزمون دکتری تخصصی فنی و مهندسی سال تحصیلی 97 – 98 در 54 رشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به عنوان پایگاه برگزاری مصاحبه دکتری تخصصی رشته های فنی و مهندسی استان تهران ( منطقه آمایشی 1 ) با حضور 323 نفر از اساتید و اعضای هیات علمی و تعداد 2 هزار و 406 داوطلب پذیرفته شده در دو نوبت صبح و عصر در حال برگزاری است .

مصاحبه‌ دوره دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی سال برای منطقه 2 آمایشی ، واحد های دانشگاه آزاد اسلامی در استان های گیلان ، گلستان و مازندران از صبح چهارشنبه در واحد ساری آغاز و تا شنبه 23 تیر ادامه خواهد داشت .
با توجه به قرار گرفتن واحدهای سه استان شمالی گیلان ، گلستان و مازندران در منطقه 2 آمایشی کلیه داوطلبانی که واحدهای این سه استان را انتخاب کرده اند ، برای شرکت در مصاحبه دوره دکتری تخصصی باید برابر جدول زمانبندی در واحد ساری حضور یابند .

بیش از هزار و 650 داوطلب مصاحبه دکتری در منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی شامل استان های کردستان ، کرمانشاه ، لرستان و ایلام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به رقابت می پردازند .

مصاحبه دوره دکتری تخصصی منطقه 7 شامل استان های فارس ، بوشهر ، کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با حضور هزار و 750 نفر در 86 رشته محل در حال برگزاری است و تا اواخر هفته آینده ادامه دارد .

مصاحبه‌های دوره دکتری منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی نیز با حضور داوطلبانی از استان های هرمزگان ، کرمان و سیستان و بلوچستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان آغاز شد‎ .

مصاحبه‌ های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 9 شامل استان های خراسان شمالی ، خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و سمنان در 88 رشته شامل 39 رشته علوم انسانی ، 12 رشته کشاورزی ، 14 رشته فنی مهندسی ، 16 رشته علوم پایه ، 2 رشته هنر ، 4 رشته زبان و یک رشته دامپزشکی طی 6 روز و تا 25 تیرماه در واحد مشهد برگزار می شود .

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 در 10 منطقه آمایشی و در واحد های دانشگاهی علوم و تحقیقات ، تهران مرکزی ، تهران جنوب ، ساری ، تبریز ، قزوین ، کرمانشاه ، اصفهان ، شیراز ، کرمان ، مشهد و اهواز در حال برگزاری است .

گفتنی است برای اولین بار سیستم جدیدی طراحی شده و با حذف مصاحبه کاغذی ، امتیازات در سامانه ثبت می‌ شود . با این روش به‌ موقع بررسی‌ های لازم انجام شده و نتایج اعلام می شود .

نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد دهه اول شهریور اعلام خواهد شد .

منبع : روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )