ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

جزئیات مصاحبه دانشگاه شاهد کنکور 98

سازمان سنجش در اطلاعیه ای زمان ، مکان و مدارک لازم برای مصاحبه دانشگاه شاهد تهران کنکور 98 را اعلام کرد .

داوطلبانی كه فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی ‏شدگان چند برابر ظرفیت هر یك از رشته‌های ‌تحصیلی دانشگاه‌ شاهد تهران اعلام گردیده ، لازم است از تاریخ 98/06/04 به منظور اطلاع  از زمان انجام‌ مراحل مختلف مصاحبه دانشگاه شاهد ، بررسی صلاحیت‌ های‌عمومی، مكان و زمان‌ بندی معرفی­شدگان چند برابر ظرفیت كه در سایت دانشگاه www.shahed.ac.ir  اعلام خواهد شد مراجعه نمایند .

مکان مصاحبه : ابتدای آزاد راه خلیج فارس ، روبروی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، دانشگاه شاهد، مجتمع آموزشی ایثار؛ وسیله ایاب و ذهاب از ايستگاه متروی حرم مطهر امام خمینی(ره ) ،محل پارکینگ اتوبوس ها به محل دانشگاه پیش بینی شده است .

مدارک مورد نیاز: اصل شناسنامه عکس­دار به همراه یک قطعه کپی صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی و یک قطعه عکس 4*3 رنگی جدید (خواهشمند است خودکار آبی به همراه داشته باشید ).

به استحضار کلیه معرفی شدگان محترم می­رساند ، ورود به دانشگاه شاهد برای تمامی خواهران محترم ( اعم از معرفی شدگان و همراهان آنان ) با توجه به ضوابط اختصاصی دانشگاه ، صرفا با حجاب برتر ( چادر ) امکان ­پذیر می­ باشد .

اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و قبولی تلقی نمی­شود و از این نظر هیچ­گونه حقی را برای داوطلب ایجاد نمی­نماید . همچنین عدم حضور در این مرحله از بررسی ها در زمان تعیین شده، به منزله انصراف قطعی از حضور در دانشگاه شاهد تلقی می­گردد و متعاقبا هیچ اقدامی در این رابطه امکان پذیر نخواهد بود.

تمامی معرفی شدگان محترم لازم است بدون تأخیر و راس ساعت تعیین شده ، در برنامه حضور یابند . ضمنا با توجه به اینکه زمان بررسی برای هر یک از مراجعین متفاوت بوده و از هنگام حضور در دانشگاه و شروع بررسی­ ها تا 5 ساعت ادامه می­ یابد ، خواهشمند است برنامه ریزی لازم را در این خصوص به انجام رسانید .

به منظور تکمیل فرم اطلاعات مورد درخواست دانشگاه ، لازم است نام ، نشانی دقیق و تلفن تماس سه نفر از معرفین خود ( از محل سکونت ، محل تحصیل و یا محل کار ) که حتی الامکان خویشاوند نباشند و همچنین تلفن و نشانی دقیق محل تحصیل ، محل کار و محل سکونت حداقل پنج سال اخیر خود را « در کاغذ یادداشت کرده » و به همراه داشته باشید . ( برای تحویل کیف و تلفن همراه داوطلبان گرامی، اتاق امانات پیش بینی شده است )

************

آدرس دانشگاه شاهد : تهران ، بزرگراه خلیج فارس – ( تهران – قم ) ، رو به روی حرم مطهر امام خمینی (ره)، دانشگاه شاهد​
منبه : دانشگاه شاهد

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )