عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

جزئیات صدور معافیت تحصیلی برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور

مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت جزئیات صدور معافیت تحصیلی برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور را اعلام کرد .
به نقل از وزارت بهداشت ، مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد : براساس توافق به عمل آمده با سازمان نظام وظیفه امکان صدور معافیت تحصیلی برای  دانشجویان مشمول ماده ۳۵ قانون نظام وظیفه عمومی که در نیمسال اول تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷  در خارج از کشور شروع به تحصیل کرده اند ، میسر شده است .
تمامی افرادی که در بازه زمانی مذکور شروع به تحصیل کرده و تاکنون نسبت به اخذ معافیت تحصیلی نکرده اند ، لازم است از تاریخ اول دی تا اول بهمن ۹۷ ظرف مدت یک ماه نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی در سامانه تسهیلات ارزی و غیرارزی مرکز خدمات آموزشی و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند تا مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد .

نتیجه درخواست و بررسی کارشناسی ، از طریق سامانه مذکور به افراد اطلاع‌­ رسانی خواهد شد و ضرورتی به حضور افراد نیست . با توجه به الکترونیکی و غیرحضوری بودن این فرآیند ، از مراجعه حضوری خودداری شود .

منبع : مهر

خرید ادکلن

ارسال نظر