ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

جزئیات سهمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

متقاضیان استفاده از سهمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 که در آزمون ثبت نام نکرده اند می بایست نسبت به دریافت کد رهگیری اقدام نمایند .

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی متقاضيان سهميه استعداد درخشان دقت نمايند ، در کارنامه آنها گزينه استعداد درخشان درج شده است و اين گزينه براساس اعلام داوطلب بوده و متعاقبا درصورت تأييد نهايی دانشگاه ، سهميه مربوطه ( باآزمون ، بدون آزمون ) برای اين افراد اعمال خواهد شد .

تذکر مهم : بعد از اتمام ورود اطلاعات و معرفی و تاييد توسط دانشگاه ها نتيجه تاييد يا عدم تاييد متقاضيان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون ، حداکثر تا هفته اول شهريور از طريق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشكی با وارد نمودن کد رهگيری اعلام خواهد شد . درمورد متقاضيان بدون آزمون که قبلا در آزمون ثبت نام نكرده اند و در موعد مقرر از طريق دانشگاه معرفی شده اند و فاقد کد رهگيری ثبت نام میباشند ، میبايست از تاريخ 97/5/27 با کد ملی وارد سامانه شده و درخواست دريافت کد رهگيری نمايند . متعاقبا کد رهگيری صادره به شماره تلفن همراه داوطلب که در سامانه توسط دانشگاه درج گرديده پيامک خواهد شد و با اين کد رهگيری داوطلبان میتوانند انتخاب رشته محل را انجام دهند و همچنين نتيجه تاييد يا عدم تاييد سهميه را مشاهده نمايند .

منبع : مرکز سنجش آموزش پزشکی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )