ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

جزئیات ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی 98

سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای جزئیات ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی 98 منتشر کرد .

متن کامل اطلاعیه به شرح زیر است :

بدین وسیله به اطلاع كلیه متقاضیان ثبت‌ نام و شركت در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1398 می‌ رساند كه ثبت‌ نام و انتخاب رشته برای شركت در آزمون مذكور از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان از تاریخ 98/02/10 آغاز و تا تاریخ 98/02/16 پایان می‌پذیرد . عناوین رشته‌ های امتحانی پذیرش با آزمون و لیست رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ( با معدل كل كاردانی ) در آزمون فوق ، به شرح جدول ذیل می‌ باشد و لازم به توضیح است كه آزمون رشته‌ هایی كه پذیرش آنها « با آزمون » صورت می‌گیرد در روز جمعه مورخ 98/05/11 برگزار خواهد شد .

طبق جدول فوق ، در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1398 پذیرش دانشجو در 16 رشته امتحانی از طریق برگزاری آزمون و در 50 رشته تحصیلی صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی ( با معدل كل دوره كاردانی و بدون آزمون ) صورت می‌ پذیرد .

دفترچه‌ راهنمای ثبت‌ نام و انتخاب رشته‌ های تحصیلی كه حاوی اطلاعات و شرایط و ضوابط پذیرش در دروه‌ های مذكور می‌ باشد همزمان با شروع ثبت‌نام در پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود .

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )