ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

جزئیات ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98

جزئیات ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98 در اطلاعیه ی سازمان سنجش اعلام شد .

متن کامل اطلاعیه به شرح زیر است :

بدین وسیله به اطلاع كلیه متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 می رساند كه ثبت نام برای شركت در پذیرش دوره مذكور از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان از روز دوشنبه 98/05/28 آغاز و در روز دوشنبه 98/06/04 پایان می پذیرد . لذا كلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام كه دارای شرایط ثبت نام بدون ازمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۸ به شرح ذیل می باشند ، می توانند در پذیرش مذكور ثبت نام و شركت نمایند .

روش گزینش دانشجو

گزینش دانشجو در هر یك از كد رشته محل‌ های تحصیلی بر اساس معدل كل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم ، نوع دیپلم و سهمیه‌ های آزاد ، شاغل ، رزمندگان ، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌ های عمومی داوطلبان بر اساس ضوابط دانشگاه جامع علمی كاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌ گیرد . بدیهی است برای هر یك از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌ نام توسط دانشجو به مركز آموزشی ضروری می‌ باشد .

شرایط ثبت نام :

داوطلب متقاضی شرکت در پذیرش باید مراحل ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 98 را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد :

1- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور .

2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌ نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان و مطالعه آن .

3- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان ، برای تهیه كارت اعتباری .

تبصره – با توجه به اینكه پرداخت هزینه ثبت‌ نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98 به صورت اینترنتی انجام می‌ شود ، داوطلبان لازم است به وسیله كارت‌ های عضو شبكه بانكی شتاب كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال می‌ باشد ، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و پرداخت مبلغ 275.000 ( دویست و هفتاد و پنج هزار ) ریال به عنوان وجه ثبت‌ نام ، نسبت به دریافت اطلاعات كارت اعتباری ( شماره سریال 12 رقمی ) اقدام نمایند .

4- آماده نمودن مدارك و اطلاعات لازم برای ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی 98 برای ثبت‌ نام .

داوطلب باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام در این دوره و آشنایی با كلیه شرایط و ضوابط پذیرش ، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌ نام اقدام نماید . لازم به توضیح است كه دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 98 و همچنین نحوه ورود به سایت برای ثبت‌ نام و اقدامات لازم برای انجام ثبت‌ نام اینترنتی همزمان با شروع ثبت نام در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت .

تبصره : دانش‌ آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا تاریخ 98/06/31 موفق به اخذ مدرک دیپلم خواهند شد مجاز به انتخاب کد رشته محل می‌ باشند . اما چنانچه داوطلبی احتمال می‌ دهد که تا پایان شهریور ماه سال جاری ( 1398 ) موفق به اخذ مدرک دیپلم نمی‌ شود ، موکداً توصیه می‌ شود ثبت نام ننماید . بنابراین چنانچه داوطلبی در یکی از کد رشته محل‌ های انتخابی پذیرفته گردد ولی تا پایان شهریور ماه سال 1398 موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نشود قبولی ایشان ملغی و اجازه ثبت‌ نام نخواهند داشت .

تذكرات مهم :

1 ) مندرجات فرم تقاضانامه باید دقیق و صادقانه تكمیل شود .

2 ) مسئولیت صحت كلیه مندرجات تكمیل شده فرم تقاضانامه به عهده داوطلب خواهد بود .

3 ) مندرجات فرم تقاضانامه قابل تغییر نمی‌ باشد ، بنابراین داوطلب باید در زمان تكمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت را به ‌كار گیرد .

4 ) در هر مرحله از پذیرش ( ثبت‌ نام ، پذیرفته‌ شدن ، حین تحصیل در دانشگاه و . . . ) مشخص شود داوطلب حقایق را كتمان نموده یا واجد شرایط و ضوابط مندرج در این دفترچه نمی‌ باشد ، از ادامه تحصیل محروم خواهد شد .

5 ) داوطلب می‌ بایست پس از پایان ثبت‌ نام الكترونیكی ( اینترنتی ) از كلیه صفحات ، پرینت تهیه نموده و نزد خود نگه دارد .

دستورالعمل و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 :

به داوطلبان توصیه می شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام ، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور اطلاعات لازم را بر اساس بند های برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند . ضمناً راهنمای جامع نحوه تكمیل فرم در برنامه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای كسب اطلاع بیشتر می توانند به این راهنما مراجعه نمایند .

داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند . بدیهی است در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارك داوطلب در صورت پذیرفته شدن قبولی وی كان لم یكن تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد .

نـكات و توصیه‌ های‌ مـهم‌ :

1) اگر از طریق كافی‌ نت اقدام به ثبت‌ نام می‌ نمایید ، تأكید می‌ شود كه تمامی مراحل ورود اطلاعات ثبت‌ نامی را شخصاً انجام دهید و یا بر انجام امور مربوط ، در كافی‌ نت نظارت مستقیم داشته باشید .

2) توصیه‌ می‌ شود داوطلبان پس از تكمیل تقاضانامه ، دریافت شماره پرونده 6 رقمی و كد پیگیری 16 رقمی یك نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند .

3) به داوطلبان توصیه می‌ شود در انتخاب كد رشته‌ محل های انتخابی خود دقت لازم را مبذول فرمایند . لذا پس از دریافت كد پیگیری 16 رقمی در این خصوص به درخواست‌ های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جا به جایی ترتیب اثر داده نخواهد شد .

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )