ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

جزئیات ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی بهمن 97

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای از جزئیات ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی بهمن 97 خبر داد .

متن کامل اطلاعیه به شرح زیر است :

پیرو اطلاعیه مورخ 97/10/13 و براساس مصوبه جلسه شانزدهم شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 97/10/12 بدین‌وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در كدرشته‌محل‌های تحصیلی كارشناسی ناپیوسته دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی در سال 1397 (اعم از داوطلبانی كه در پذیرش دوره‌های مذكور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند) می‌رساند ، برای اطلاع از رشته‌های تحصیلی مؤسسات پذیرنده لازم است به جدول حاوی كد‌رشته‌محل‌های مندرج در ذیل این اطلاعیه مراجعه نموده و ضمن مشخص نمودن فقط یك رشته در یك مؤسسه مورد علاقه خود ، با توجه به توضیحات ذیل و با به‌همراه داشتن مدارك مندرج در این اطلاعیه ، از تاریخ 97/11/16 لغایت 97/11/23 به مؤسسه آموزش عالی غیر انتفاعی محل پذیرش رشته تحصیلی مورد تقاضا مراجعه نمایند . شایان ذكر است براساس مصوبه فوق ، در این مرحله پذیرش دانشجو منحصراً برای كد‌رشته‌محل‌هایی كه ظرفیت آنها در مرحله تمدید پذیرش ثبت‌نام در مهر ماه سال 1397 خالی مانده است صورت می‌گیرد و شامل كدرشته‌محل‌هایی كه ظرفیت آنها تكمیل شده است ، نخواهد بود .

1- كلیه متقاضیان می‌بایست حداكثر تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 98 – 1397 (حداكثر تا تاریخ 97/11/30) دارای مدرك كاردانی (فوق دیپلم) باشند .

2- كلیه داوطلبان می‌بایست در زمان اعلام شده مدارك خود را برای بررسی به مؤسسه محل تقاضا تحویل نمایند . پس از بررسی مدارك در‌صورت داشتن شرایط از داوطلب برای تكمیل فرم تعهد (برای جلوگیری از ثبت مشخصات داوطلب در چند كدرشته‌محل و یا چند مؤسسه) دعوت به‌عمل خواهد آمد كه در این مرحله لازم است بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 270 .000 (دویست و هفتاد هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت این سازمان اقدام نمایند .

3- هر داوطلب منحصراً مجاز است یكی از كدرشته‌محل‌های مؤسسه مورد علاقه خود را انتخاب نماید .

4- داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مؤسسات ذی‌ربط ، در خصوص كدرشته‌‌محل مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را به‌عمل آورند . بدیهی است پس از ثبت كدرشته‌محل ، تغییر و یا تعویض آن برای داوطلبان امكان‌پذیر نخواهد بود .

5- آن‌دسته از داوطلبانی كه قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های كارشناسی ناپیوسته آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1397 (اعم از  قبولی شهریورماه و یا مرحله تكمیل ظرفیت نیمسال اول) قرار گرفته‌اند ، چنانچه در این مرحله متقاضی ثبت‌نام و ادامه تحصیل باشند و در یكی از مؤسسات ثبت‌نام نمایند ، قبولی قبلی آنان در مراحل قبلی لغو خواهد شد .

6- پاسخگویی به اعتراضات داوطلبان درخصوص عدم پذیرش آنها به عهده مؤسسات ذی‌ربط خواهد بود و داوطلبان از مراجعه و یا مكاتبه با این سازمان خوداری نمایند .

7- كلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شركت در این مرحله ، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند .

8- پس از انجام ثبت‌نام ، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ای كه به آن مراجعه نموده‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تأیید نهایی این سازمان به صورت مشروط خواهد بود .

9- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه ، مؤسسات مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی كه بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت .

مدارك مورد نیاز برای ثبت‌نام:

1- اصل مدرك فارغ‌التحصیلی دوره كاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهی اتمام دوره كاردانی حداكثر تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 98 – 1397 (حداكثر تا تاریخ 97/11/30) .

2- اصل تأییدیه معدل فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات دوره كاردانی برای آنان صادر نشده است .

3- مدرك وضعیت نظام وظیفه (برای برادران) .

4- شش قطعه عكس 4×3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری .

5- اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن .

6- اصل كارت ملی و دو برگ تصویر از پشت و روی آن .

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی: www .sanjesh .org و یا با شماره‌ تلفن گویای‌: 42163 (كد 021) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند .

برای دانلود دفترچه بدون کنکور کاردانی به کارشناسی بهمن 97 کلیک کنید .

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )