ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

جزئیات ثبت‌ نام آزمون الکترونیک در گروه علوم پزشکی 97

داوطلبان تحصیل‌ کرده در خارج از کشور که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده‌اند ، قبل از ثبت‌ نام از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی  باید مبلغ ۱ میلیون ۲۰۰ هزار ریال به صورت اینترنتی به عنوان هزینه ثبت نام پرداخت کنند .

این داوطلبان باید با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه و به همراه داشتن یک قطعه عکس و کارت ملی تا روز ۲۷ آبان ۹۷ به مراکز قطب برگزار‌کننده آزمون‌های پیش‌ کارورزی و علوم‌ پایه مراجعه و نسبت به ثبت‌ نام در آزمون اقدام کنند .

داوطلبان تحصیل‌ کرده در خارج از کشور قبل از واریز وجه ثبت نام از مراکز قطب برگزار‌کننده آزمون در خصوص برگزاری آزمون برای داوطلبان خارج از کشور استعلام کنند .

داوطلبان تحصیل‌ کرده در داخل کشور نیز برای ثبت‌ نام می‌ توانند تا روز یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷ به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مراکز برگزار‌کننده آزمون‌های جامع علوم‌ پایه پزشکی و پیش‌ کارورزی میان‌ دوره مراجعه و یا با معرفی دانشگاه به نزدیکترین مرکز قطب برگزار‌ کننده آزمون مراجعه کنند .

آزمون الکترونیک میان دوره پیش‌کارورزی، علوم پایه دندانپزشکی (فقط داوطلبان تحصیل‌کرده در خارج از کشور) و علوم‌پایه پزشکی پنجشنبه ۸ آذرماه ۹۷ برگزار می‌ شود .

منبع : آنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )