ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

جزئیات تغییر در برگزاری امتحان نهایی دانش آموزان مناطق سیل زده

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی چگونگی نحوه برگزاری امتحانات پایان سال دانش آموزان مناطق سیل زده را تشریح کرد .

خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری امتحانات پایان سال دانش آموزان مدارس مناق سیل زده  که بسیاری از استان‌ های کشور را درگیر کرده است ،  اظهار کرد : برای برگزاری امتحانات پایان سال در این مناطق چند پیشنهاد به دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش داده شده است و مقرر شد تا در کمیسیون‌ های مربوطه این پشنهادات بررسی و تصویب شود تا  در اسرع وقت برای اجرا به استان‌ های سیل‌زده ابلاغ خواهد شد .

وی ادامه داد : بر اساس پیشنهادات ارائه شده دانش آموزان پایه دوازدهم علاوه بر امتحانات خرداد و شهریور یک نوبت دیگر در ( تیر ماه یا  مرداد ماه ) در امتحانات شرکت می‌ کنند تا دانش آموزانی که به دلیل آبگرفتگی منازل و مدارس فرصت آماده شدن برای شرکت در امتحانات خرداد ماه را از دست دادند بر اساس تمایل و آمادگی خود در هر یک از نوبت‌ های ( خرداد ، تیر و شهریور ) شرکت کنند و با مجوز شورای عالی آموزش و پرورش  نمرات نوبت‌ های تیر و شهریور در کارنامه و دفاتر امتحانات در ستون خرداد درج و قبولی خرداد برای این گروه از دانش‌ آموزان لحاظ شود .

چگونگی اعمال سوابق تحصیلی برای داوطلبان کنکوری
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی تصریح کرد : برای اعمال سوابق تحصیلی این گروه از دانش‌ آموزان در نتایج کنکور سراسری با سازمان سنجش مذاکرات و مکاتبات لازم انجام خواهد شد .

ساکی با اشاره به ایجاد فرصت برای شرکت سایر دانش آموزان در امتحانات پایان سال بیان کرد : امتحانات پایه های دوره‌های تحصیلی به ستاد امتحانات  ادارات کل استان‌ها و شهرستان‌های سیل‌زده اختیار داده شده است تا بنا بر مقتضیات مناطق ، امتحانات پایان سال از اول خرداد ۹۸ تا پایان تیر ۹۸ برگزار شود .

وی گفت : فرصت تشکیل کلاس‌های جبرانی و آمادگی بهتر برای امتحانات پایانی نوبت دوم دانش آموزان هم فراهم می‌ شود همچنین با مجوز شورای عالی نمرات آنها در کارنامه و دفاتر امتحانات در ستون خرداد ماه درج خواهد شد و برای دانش آموزان قبولی خرداد منظور می‌ شود .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )