عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ثبت نام نهایی ذخیره رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد 97

ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۷ از امروز ۲۴ مهرماه آغاز و تا ۲۹ مهرماه ادامه دارد .

پذیرفته‌ شدگان باید در تاریخ های تعیین شده با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام به واحد محل قبولی مراجعه کنند چراکه عدم مراجعه پذیرفته‌ شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ‌ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد .

نشانی و تلفن واحد های محل قبولی پذیرفته شدگان در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی iau.ac.ir درج شده است .

پذیرفته‌ شدگان واحدهای علوم و تحقیقات ، پزشکی تهران ، بروجرد ، نجف‌آباد ، تبریز، مشهد ، قم ، شیراز ، همدان و اراک برای اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌ نام باید به آدرس سایت آن واحدها مراجعه کنند .

پرونده همه پذیرفته‌ شدگان علمی آزمون برای احراز صلاحیت‌ های عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن متعاقبا از سوی دفتر گزینش صلاحیت‌ های عمومی سازمان مرکزی دانشگاه به اطلاع محل‌ های دانشگاهی خواهد رسید .

در نظر داشته باشید داوطلبانی که در مرحله اعلام ذخیره اقدام به واریز شهریه کرده اند ، چنانچه تمایل به تحصیل در رشته محل اعلامی جدید نداشته باشند ، دستور العملی به واحد های دانشگاهی ابلاغ شده که در اسرع وقت نسبت به استرداد شهریه آن ها اقدام کنند . افرادی هم که در محل جدیدی پذیرفته شده­ اند ، طبق دستور العمل ابلاغی در صورتی که شهریه پرداخت کرده باشند ، شهریه آن ها بین دو واحد جا به جا می شود .

دانشجویان غیرمشمول وظیفه عمومی ( خواهران یا برادران دارای کارت معافیت یا کارت پایان خدمت ) که به منظور انتقال ، تغییر رشته و یا تغییر مقطع در آزمون مجدد شرکت کرده و پذیرفته شده اند باید ضمن مراجعه به واحد اولیه و ارائه کارنامه اینترنتی قبولی درخواست تسویه حساب کرده و پس از پرداخت هزینه های مربوطه ، مدارک تحصیلی خود را دریافت و برای ثبت نام به واحد مقصد مراجعه کنند . ( دانشجویان مشمول مجاز به شرکت در آزمون مجدد نیستند . )

همچنین دانشجویان رشته های علوم پزشکی با تکمیل فرم مربوطه متعهد می شوند پس از گذراندن دروس علوم پایه به هر واحدی که دانشگاه باتوجه به امکانات خود از نظر آموزشی و بیمارستانی برای ادامه تحصیل آنها تعیین و اعلام می کند ، منتقل شده و ادامه تحصیل دهند و حق هیچ گونه اعتراضی در این مورد نداشته باشند .

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌ نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌ های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است .

منبع : مهر

خرید ادکلن

ارسال نظر