ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ثبت نام موقت پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دارای مغایرت معدل 97

بر اساس اعلام سازمان سنجش از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دارای مغایرت معدل در سال 97 ثبت نام موقت بعمل می آید .
بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش معدل‌ لیسانس‌ پذیرفته‌ شدگان مرحله اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 97 باید با معدلی‌ كه‌ قبلاً در زمان ثبت‌ نام برای شركت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌ اند ، و یا در مراحل بعد اصلاح نموده اند ، یكسان‌ باشد ، بدیهی است از ثبت‌ نام قطعی آن دسته از داوطلبانی كه دارای مغایرت معدل باشند ( معدل مندرج در مدرک آنان كمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد ) خودداری خواهد شد .
نظر به اینكه در دستورالعمل ثبت‌ نامی ارسالی به كلیه دانشگاهها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی دوره‌ های كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 ابلاغ گردیده است تا از پذیرفته شدگانی كه دارای مغایرت معدل ( معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان كمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف داوطلبان به این سازمان باشد ) می‌باشند ، صرفاً ثبت‌ نام موقت و مشروط بعمل آید ، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و مدارک لازم را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت‌ نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد . داوطلبانی كه دارای مغایرت معدل می‌ باشند می‌ بایست وضعیت نهایی خود را تا پایان آبان ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه به این سازمان جداً خودداری نمایند . درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می‌ توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان اقدام نمایند .

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )