ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ثبت نام آزمون زبان دانشگاه تهران اسفند 97

ثبت ‎‏نام آزمون زبان انگلیسی اسفند ماه دانشگاه تهران در سال 97 از روز جمعه 19 بهمن ماه آغاز خواهد شد .

مرکز آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران جهت سنجش مهارت زبانی داوطلبان آزمون دکتری هر ساله ، 6 نوبت آزمون زبان عمومی در فواصل زمانی مشخص برگزار می نماید . این آزمون در سطح آزمون تافل طراحی شده است و شامل 100 سوال چهارگزینه‌ ای می باشد . از این تعداد ، 30 سوال به گرامر و دستور زبان ،‌ 35 سوال به واژه و معنای کلمات و 35 سوال به درک مطلب اختصاص می یابد .

آخرین آزمون زبان انگلیسی دانشگاه تهران در سال 1397 در تاریخ 17 اسفند ماه 97 برگزار خواهد شد که ثبت نام آن از روز جمعه 19 بهمن ماه 97 آغاز و تا روز جمعه 3 اسفند ماه 97 ادامه خواهد داشت .

مراحل ثبت نام :

1- ابتدا وارد صفحه ثبت نام به نشانی http://ltc.ut.ac.ir/ApplicantManager/Register شوید .

2- مشخصات فردی خود را به طور کامل و به فارسی درج نمایید .

3- در صورت داشتن ملیت ایرانی ، قسمت کد ملی را می بایست پر کرده ( توجه : اعداد کد ملی را بدون خط تیره و به صورت پشت سرهم وارد نمایید . ) و در غیر این صورت شماره گذرنامه خود را درج نمایید .

4- در صورتی که نیاز به منشی دارید و یا چپ دست هستید دقت کنید که گزینه های مورد نظر را علامت گذاری نمایید .

5- در صورتی که دانشجوی دکتری دانشگاه تهران هستید ، شماره دانشجویی خود را به صورت دقیق وارد نمایید .

6- عکس خود را در سایز 3 در 4 ، با پسوند jpg و حداکثر حجم 70 کیلوبایت در سایت آپلود نمایید .

7- پس از پایان دکمه نمایش مشخصات را زده و دوباره اطلاعات را مرور کنید و سپس در صورت عدم نیاز به تغییر کلید ثبت را بزنید .

8- پس از ثبت به پست الکترونیک شما ( دقت کنید پست الکترونیک را صحیح وارد نمایید ، در صورت ناصحیح بودن هیچ ارسالی از طرف ما نخواهید داشت ) نام کاربری و پسورد ارسال خواهد شد .

9- واریز شهریه به صورت الکترونیکی است و شما نیاز به واریز فیش نخواهید داشت .

10- دقت کنید که بعد از ورود به صفحه پرداخت بانک و انجام مراحل پرداخت به هیچ عنوان از دکمه های back  یا refresh  استفاده نکنید . پرداخت شما زمانی کامل است که شما به صورت خودکار به صفحه سامانه بازگردانده شوید و کد پیگیری که با رنگ قرمز به شما نشاده داده می شود را مشاهده نمایید .

11- حداکثر تا 1 روز کاری بعد از ثبت نام شما ، تایید بانکی پرداخت شما انجام خواهد شد در نتیجه تا یک روز بعد از ثبت نام شما ، در قسمت آزمون های ثبت شده در فایل شخصی شما ، تایید پرداخت شما به صورت در دست بررسی نمایش داده می شود و جای نگرانی نیست . ولی پس از آن در صورتی که “ در دست بررسی ” به “ بله ” تغییر نیافت . حتما پرداخت شما دچار مشکل است و باید با مرکز آزمون تماس بگیرید .

12- پس از تایید مدارک ارسالی شما توسط مرکز آزمون ، در تاریخ اعلام شده می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .

13- برای ورود به جلسه حتما باید پرینت کارت و اصل کارت ملی خود را به همراه داشته باشید .

14- یک ساعت قبل از شروع آزمون در مکان اعلام شده توسط مرکز آزمون حضور داشته باشید .

  • نتایج این آزمون در تاریخ 1397/12/24 اعلام خواهد شد .

منبع : سامانه ثبت نام آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )