ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت میان پایه دبیرستان های نمونه دولتی فرهنگ اصفهان

اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با فعال کردن لینک مربوط به ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت میان پایه دبیرستان های نمونه دولتی فرهنگ اصفهان امکان ثبت نام دانش آموزان واجد شرایط را برای سال تحصیلی 98 – 99 فراهم کرد .

بر اساس شرایط و ضوابط اعلام شده توسط اداره سنجش آموزش و پرورش استان اصفهان پذیرش دانش آموزان در پایه های یازدهم و دوازدهمدبیرستان های نمونه دولتی و دبیرستان های فرهنگ فقط از طریق ثبت نام و شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت این مدارس امکان پذیر می باشد . از این رو داوطلبانی که شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت میان پایه دبیرستان های نمونه دولتی فرهنگ اصفهان 98 – 99 را دارا باشند می توانند از روز سه شنبه 4 تیرماه لغایت پنج شنبه 20 تیرماه به سایت service.isfedu.ir مراجعه نموده و با وارد نمون کد ملی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .
لازم به ذکر است این آزمون در روز پنج شنبه 27 تیر ماه به صورت هماهنگ استانی برگزار شده و داوطلبان برای شرکت در آن ملزم به دریافت کارت ورود به جلسه می باشند .

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید از شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام ، مواد درسی و تعداد سوالات آزمون و ظرفیت پذیرش دبیرستان های مناطق مختلف مطلع شوید .

جهت ورود به سامانه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت میان پایه دبیرستان های نمونه دولتی فرهنگ اصفهان کلیک کنید .

 

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )